• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A1000tr Ritim değiştirme yardım!!!

Ne yazık ki Psr a1000'De öyle bir olay yoktur..

vallahi kardeş zaten bundan başkada yol yok a1000 de ama dediğim olay zaten zor deil ritmi seç tempo+- aynı anda ikisine basınca zaten otomatik olarak ayarlı olan tempo basınca al sana başlangıç temposu.ritm temposunumu değiştiricen aç style creator u tempoyu ayarla sonra yine kaydet ritmi...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Güzel kardeşim, reg tuşuna basınca çıkan pencere var ya...Oradaki kutucuklara bak.Orada tempo ile ilgili bir ayar olmalı.Eğer oradaki ritmleri değil de menüden girip açtığın ritmleri diyorsan o zaman tempo tuşuna iki kez basmandan başka çaren yok.

iki tuşa basmak kolay ama 9/8 den çiftetelli ye durmadan geç bak nasıl çiftetelli oluyor. yorum yazan tüm arkadaşların ellerine sağlık

iki tuşa basmak kolay ama 9/8 den çiftetelli ye durmadan geç bak nasıl çiftetelli oluyor. yorum yazan tüm arkadaşların ellerine sağlık

geçişlerde sen ++++ ---- tuşlarına bas kardeşim sorun olmaz aynı aleti bizlerde kullandık

ve hiç sıkıntıda yaşamadık

sistem deki ritim geçişlerinde +++ ----- tuşlarına aynı anda bas sorun olmaz

Cevap: A1000tr Ritim değiştirme yardım!!!

reg ses kullanırsan sorunun çözülür