• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A2000 -2&4 VE 9&8 T3 VE T4 lerlede uyumlu

gencturk59

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa600 qt
arkadaşlar 2&4 ritmini t4 funk 2+4 ritminden editleyerek yaptım percüsyonları ve mixeri düzenledim ortaya güzel bir ritim çıktı

9&8 ritim ise a2000 üzerinde yazılmıştır tam istediğim gibi olmadı ama idare eder

sağ elimin işaret parmağını kıstırdım tırnağım atmak üzere çok sızlıyor bu yüzden ritimlerle pek uğraşamıyorum bu hafta aleti 10 günlüğüne bir arkadaşa vericem çok güzel ritimler yazıyor tahmini 2 hafta sonra yarım kalan ritimlerimi ve arkadaşın yazacağı yeni ritimleri paylaşıcam

Ekli dosyalar

• a2000.rar
    20.8 KB · Görülen: 201
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: A2000 -2&4 VE 9&8 T3 VE T4 lerlede uyumlu

hocam öncelikle geçmiş olsun ritmler içinde Allah razı olsun

istediğim düzenlemeleri yaptıktan sonra düzenli set olarakta paylaşıcam ama bu biraz zaman alacak

bende işten vakit bulursam birşeyler yapmaya çalışacağım.dediğin gibi zaman lazım.

Hocam, tebrik ederim 9-8 çok iyi.. Eline sağlık :)

Geçmiş olsun arkadaşım. Paylaşım ve emeğin için de teşekkürler. Sağlıcakla kal.

Ellerine saglik Acil sifalar diliyorum...

teşekkür ederim arkadaşlar hazırladığım tüm ritimleri sizlerle paylaşıcam

öncelikle cok gecmiş olsun ayrıca paylaşımın için teşekkürler en azın dan kendi kendimeize bişeyler yapmaya calışıyoruz benim yaptığım sesler ve ritimlerim var inşallah pazartesi günün paylaşacam cumartesi ve pazar deneyecem tesissatta gerekli düzenlemeleri yapcam pazartesi gün inşallah ben de kendimce3 yaptıklarımı paylaşacam herkeze hayırlı işler

valla doğru arkadaşım bende usb çıkacak falan dendi onun için bekleyecektim ama anlaşılan daha görünürlerde yok biraz kendimiz yapıp birazda sağdan soldan 20 tane ritim oldumu yeter zaten program yapan arkadaşlara yetmeyebilir ama benim gibi düğüncü arkadaşlara çok bile herkesin paylaşımlarını bekliyoruz