• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A2000 bati sesleri harika

mehmetuğur

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA PSR A2000, KLASİK GİTAR
A2000 alirken oryantal bir Klavye oldugundan bati sesleri ile ilgili suphelerim vardi. Aleti bir haftadir kullaniyorum, ozellikle saksafon, trompet, keman, panflut, flut ve gitar seslerine bayildim. Samimiyetle soyluyorum bu sesler tek kelimeyle muhtesem. Canli dinlemenizi tavsiye ediyorum.

Cevap: A2000 bati sesleri harika

Bir demo yapıp paylaşma imkanınız var mı acaba? Parça çalmanıza gerek yok, şöyle enstrüman seslerinden az az kaydetseniz çok güzel olur. Böylece Or700'den ses olarak ne gibi farkları var daha iyi görmüş oluruz. Böyle sesler harika, şöyle güzel, böyle iyi deyince biraz havada kalıyor da.

sesler şarkı ile ifade eder değerini :)

Doğru diyorsunuz da o kadar zahmet etmesin diye söyledim. Güzel dediği seslerden az az çalsa bizim de fikrimiz olur. Sesler harika diye konu açınca biraz havada kalıyor çünkü :)

OR700 için beklenilen zamanın yarısı lazım bu A2000 için :)

Tabiki yüklerim. İlk fırsatta beğendiğim batı seslerinden örnekler veririm. Oryantal klavye olduğu için genelde demolarda batı sesleri pek omuyor. Benden önce yükleyen olmadıysa en kısa zamanda yüklerim.

Yamahanın Live!, cool!, sweet! olarak isimlendirdiği sampling teknolojisi hakikaten fark yaratmış.

aslında yamaha psr a2000 batı tarzı gitarlı flütlü saksafonlu piyanolu mızıkalı akordiyonlu gibi performanslarını zahmet olmazsa a2000 kullanıcı arkadaşlarımız kısa demolar yapıp siteye koyabilirler mi?

A 2000 batı sesleri ve ritimlerini ben de merak ediyorum, örneklerini bekleriz. Bir de tyros un batı ritimlerini okuyor mu? Veya hangi yamaha modellerinin ritimlerini okuyabiliyor? Şimdiden elinize sağlık diyorum.

A2000 alirken oryantal bir Klavye oldugundan bati sesleri ile ilgili suphelerim vardi. Aleti bir haftadir kullaniyorum, ozellikle saksafon, trompet, keman, panflut, flut ve gitar seslerine bayildim. Samimiyetle soyluyorum bu sesler tek kelimeyle muhtesem. Canli dinlemenizi tavsiye ediyorum.

Merhaba. Merak ettim şimdi A2000 in batı seslerini. A2000 ile daha önceki model OR700 arasında batı sesleri bakımından ciddi bir fark olacağını düşünmüyorum da.. Birkaç örnek ekleyebilir misiniz foruma. Biz de mukayese imkanı bulsak böylece..Teşekkürler.

tek kelimeyle ilk çıktığı gün aldım satmayı düşünmüyorum.