• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha Psr A2000 Batı sound !!

• Konbuyu başlatan efets
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 16
  • Görülen : 4K

efets

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaşlar buaralar a2000 hakkında atıp tutmayan kalmadı ..tabiki bazıları

gercekten dozunu ayarlayamıo uydurmanın. yani aletin b...k atılmadık yeri

kalmadı .neyse uzatmadan enson a2000nin batı sounduna kadar laf

gelince dayanamadım 2 tane demo koydum tamamen editsiz direk çalma

anlarsınız zaten ..(tanıtım amaclıdır yorum serbest )

Cevap: Yamaha Psr A2000 Batı sound !!

a 2000 in batı saunduna laf söyleyen gitsin kendini boğazdan aşşağı atsın...yada cem yılmaza rakip olsun,iş kesin yapar ...

Batı sesleri ve ritimler bence de çok iyi. PSR tutorial sitesinde yüzlerce ses editli ritim var, her markadan çevrilmiş ritimler var; inanamazsınız. Türk sesleri de iyi. Bana tek ters gelen yanı, böylesine güzel bir klavyede tuşların neden bu kadar yumuşak, basit yapıldığıdır. Tuşlar hafif ağırlıklı ve kaliteli olmalı bence.

yamaha psr a2000 kullanmadım ama demolarını performanslarını dinleyince güzel çalışmalara imza atıldığını gördüm, bende roland gw-8 var ; tuşesi nasıl? hem roland hem de yamaha kullanan arkadaşlara sormak istiyorum, tuşesi yumuşak falan deniyor yani tatmin edici mi yoksa değil mi?

yamahanın tuş agırlıgı yok denicek kadar az hızlı sololar için başarılı

Batı sesleri ve ritimler bence de çok iyi. PSR tutorial sitesinde yüzlerce ses editli ritim var, her markadan çevrilmiş ritimler var; inanamazsınız. Türk sesleri de iyi. Bana tek ters gelen yanı, böylesine güzel bir klavyede tuşların neden bu kadar yumuşak, basit yapıldığıdır. Tuşlar hafif ağırlıklı ve kaliteli olmalı bence.

Bu ritimleri nasıl indiriyoruz hiç bir şey anlamadım siteden yardımcı olurmusun kardeşim...

Bu ritimleri nasıl indiriyoruz hiç bir şey anlamadım siteden yardımcı olurmusun kardeşim...

Ben ilk önce Bart's style leri indirmiştim. Şöyle anlatayım; google da psr tutorial bart's yazınca , bu kişinin psr s700 için oluşturduğu arşiv sayfasını buluyorsunuz. Oradaki mavi simgelere tıklayınca bilgisayarınıza ritimleri zip şeklinde indiriyor. Bu sayfanın solunda diğer insanların s700 için yayınladığı ritimlerin sekmeleri var Brian, Chris, Drake vb... Onlara tıklayarak onları da indirebilirsiniz. Ayrıca sitenin ''home'' sekmesinden açılan sayfada ''styles'' sekmesinden ''yamaha style files'' seçilerek diğer yamaha modelleri için ritimler bulunuyor. Umarım yardımı olur. Kolay gelsin.

çok teşekkür bilgi paylaşımızın için sayın amattor , bende de prs S650 var , dışarıdan diğer cihazların ritmlerini usb den okutmaya çalıştığımda hoparlörlerden cızıltı bozulma geldiğini anladım, usb yi çıkarıp cihazı yeniden kapatıp açınca ve cihazın kendi ritmlerini çaldırınca ritmlerdeki cızıltı bozultu geçiyor, anlaşılan davul kitleri uyumsuz..
Saygılarımla

yamaha psr a2000 kullanmadım ama demolarını performanslarını dinleyince güzel çalışmalara imza atıldığını gördüm, bende roland gw-8 var ; tuşesi nasıl? hem roland hem de yamaha kullanan arkadaşlara sormak istiyorum, tuşesi yumuşak falan deniyor yani tatmin edici mi yoksa değil mi?

Çok kaliteli demolar. Ellerinize sağlık...

Gw8 in tuşesi A2000 inkinin çok çok üstünde.....

tesekkurler sagolun . .