a2000 e terfi ve tesekkür...

cems

Yeni Üye
OR700 sahibi olan arkadaslarımıza tavsiye A2000 e gecin , cok cok fark var . Uzun süre acaba diyerek gecip gecmeme konusunda tereddüt ettim . Bu esnada a2000 kullanan dostların kafasını şişirdim mesajlarla . Altını çizerek söyluyorum "verilen paraya göre " alınabilecek en iyi aletlerden biri ...

emirercanayar, umitpa1x, volkanorg, Grup_Ezgili dostlara ekstradan teşekkür ediyorum ...

Cevap: a2000 e terfi ve tesekkür...

Güle güle kullan kardeşim.. allah tuşa hep doğru basmayı nasip etsin..

seco_35

Paylaşımcı üye

hayırlı olsun abi bol kazançlar demolarıda yaparsın artık :D

Berkcik

GenelManagerKontrol
Yetkili üye
Administrator

hayırlı olsun güle güle kullanın bol kazançlar

umitpa1x

**Müzik**

şunu diyim şuan en sağlam sesler rtm ler bu alette.... bak özellik kapasite falan bahsetmiyom umarim anlamişsindir demek istediğimi bu tamamen benim şahsi goruşumdur.. bide sen uygun fiyata aldın bizim gibi fazladan para vermedın... parasına gore şuan alınabilcek en iyi alet diyebiliriz... pa600 gelir işler değişir bilemem belki ondaki set daha sağlam cıkacar ama şu an icin a2000 parasına gore en iyidir diyebiliriz.......

kartal_123

Sercan Güney
Yetkili üye
Moderator

hayırlı olsun kardeşim a2000 kullanan arkadaşlar bu emo usb de hazır padlerde var mı ha ha hey hey gibi ?

umitpa1x

**Müzik**

800 deki usb sındeki seslerin hemen hepsi daha fazlası mevcut efekler falan...

FATİH58

Moderator
Moderator

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.Güzel alet,kullanmayı bildikten sonra.Şimdilik s650 ile idare ediyoruz o bile güzel alet. A 2000 çok daha iyidir.

hayırlı olsun kadeşim inşallah v2 plus almışındır aramızda kalsın :D v2 plus için yeni güncellemeler gelecek ..........

Son konular