• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A2000 Emo-USB cevaplarmısınız

• Konbuyu başlatan ayoub
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 2K

ayoub

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Medeli Dante TR
Selam arkadaşlar a2000 kullanıyorum ve Emo USB almayı düşünüyorum. Ama merak ettiğim birşey var cihazın wave kapasitesi 64 MB olmasına rağmen Emo USB için 180 MB yazıyor. Bu nasıl oluyor anlatabilirmisiniz yani sıkıştırma falan mı var? Birde mümkünse Emo USB deki ses listesini bir zahmet yazabilirmisiniz. Vereceğiniz cevap için şimdiden çok teşekkür ederim.

Cevap: A2000 Emo-USB cevaplarmısınız

Evet kardeşim dediğin gibi sıkıştırma yapılmış ve kapasite 180 mb olmuş. Ben 2 defa emo usb aldım, ilk aldığım cihaz A2000 v2 plus modeli idi ve emo usb ile süper oldu. İkinci cihazım düz a2000 di ve yine emo usb aldım, Emo usb içinde edi zurna var, diğer seslerden aklına gelebilecek her ses var, en önemlisi drum ve perc. kitler süper. Bence düz a2000 emo usb siz birşeye yaramaz... Muhakkak almalısın..

sevgili kardeşim öncelikle aleti v2 plus yaptırmalısın emo usb nin içinde ise elktro bağlamalar eşikaltı bağlamalar10 a yakın zurna sesi tambur keman ud kanun vb. birçok ses var yanı sıra ritimler org tamamen bambaşka bi alet oluyo tavsiye ederim pişman olmazsın...

kesinlikle emo usb almalısın.

Neden emo usb kullanmak icin v2 plus yaptirmak gerekiyor?

ya ikisi alakasız şeyler emoyla çip alakasız, ister emoyu kullan ister çipi ister ikisinide kafana göre takıl,

cipte rtm zenginliği var a bide elektro var bizim en cok kullandığımız .. 2side gerekli anca adam oluyo alet... bende ilk başta 180 mbgyt olmaz diye duşunuyordum fakat calinca anladım... sade emoyla rtm az dersin ama cipide ekledinmiydi full+full gibi bişi oluyo alet... midi de var tabiii....