• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

a2000 için yeni usb olurmu sizce?

jembeycem

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha a2000 v2 plus-korg 3x pro
Neden sadece böyle bir profoesyonel cihaz için tek bir usb set var emo usb tamam başarılı ama neden tek bir seçenek var?

Cevap: a2000 için yeni usb olurmu sizce?

Ayhan Topçu abimiz yapacak diye biliyorum ama yanlış bilgilendirme olmasın kendisinden bilgi almak en mantıklısı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

keşke yapsa ayhan abi ama sanmıyorum yapmaz herhalde bende facede ekli hemen sorim

bir yerde okumuştum bende ama bende a2000 olmadığı için ilgilenmedim. inşallah yapar aynı setlerden sıkılıyor insan zamanla yenilerini arıyor.

emo usb bu işte çok başarılı ve çok ilgililer güncellemelr olsun birebir insanlarla iletişimi çok iyiler ama neden tek usb olsun sonuçta prof biraz cihaz a2000 az para değil 4000tl

işin içine ticaret giriyor çok satan markaya yoğunlaşınca diğer markalar geri planda kalıyor.

Aynen tutmuştur bir korg gidiyor anlamıyorumki şu işi

Ayhan abiden bilgi aldın mı nedir durum

mesaj attım gördüğünde cvp veriri

Şu Yamaha'yı anlama bir türlü mümkün değil.Adamlar tamam güzel alet yapıyorlar.Ama dediğiniz gibi neden bir tek kişinin setine insanları mahrum ediyor.Ben bu orgu alıyorsam mecburmuyum falancanın setini kullanmaya.Neten Korg gibi kullanıcıya tamamen açık bir alet yapmazlar acaba.Jembeycem isimli arkadaşımız tutmuştur bir korg gidiyor diyor.Evet doğru,Bende bir korg kullanıcısıyım.Korgun sesleri yamaha kadar güzel değil onada katılıyorum.Ama Korg şu anda klavyelerin içinde en pratik olanıdır.Ayrıca kullanıcıya tamamen açık bir alettir.İster Ahmet'in setini yükleyin İster Mehmet'in setini yükleyin.İsterseniz hiç set yüklemeyin.Kendi setinizi kendiniz Oluşturun.Ayrıca aletde herşey elinizin altında,en çabuk ve pratik bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.Korg bunun için piyasada lider.