• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

a2000v2plusu almak için son gün

volkanorg

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
a2000 v2 plus emo usb psr s950
yarından itibaren a2000vin fiyatı normal fiyatı olan 1666 euroya çıkyo bugün son gün bilginize...

Cevap: a2000v2plusu almak için son gün

iyide millet bu kadar ucuzlamışken kapışıp almadıktan sonra pahalanınca kim alır çok komik bence dahada ucuzlatmaları lazımki alınsın:) şahsen ben ancak 1000 euroya alırım ancak çipi ve omo usb yi yanında hediye ederlerse bennce birde böyle kampanya yapın.

bu saatten sonra kimsenin 1600 euro veripte a2000 alacağını düşünmüyorum...

şimdi yarın açıklamaya bakın 150 adet kampanyanın tamamı bitmiştir göstermiş oldugunuz yogun ilgiden dolayı teşekkür ederiz diye yalan söyleyecekler 1000 eurodan dahi satamadılar
a2000 ni rezil ettiler şimdi pa3x verdim a2000 aldım çok güzel diyerek bunların taşaronlugunu yapanlar var miletin aklı yok ya mercedes arabayı verip murat 131 alacak a2000 ellerinde kalanlar şimdi bu yolla a2000 ni satmaya çalışıyor

Kampanya başladığı zaman dore ye uğramıştım 120 adet kampanya ile sınırlıydı ve 35 adet satıldığını söylemişlerdi. Geçen günlerde burda açıklama yapmışlardı yine aynısıydı. Şuanda piyasada dal kıpırdamıyor sanırım. Korg pa600 bekleniyor ve acayip bir durum var org bugün yarın çıkacak hiç ses seda yok. Fırtına öncesi sessizlik gibi. 2.el piyasası çok karışırmi bilemiyorum ama mp3 çalma renkli büyük dokunmatik ekran 96 mb za ve korgun kullanıcıya açık diğer özellikleri. Roland ve yamaha da kullandım ama korg gerçekten farklı. Fiyatıda uygun olursa A2000 malesef fiyatını daha da indirmesi gerekecek. Tabi bunun yanında efsane org pa80 in fiyatıda büyük bir düşüşe uğrayacak gibi 2000-2500 tl pa80 alacağına birkaçyüz daha verip sıfır pa600 almak daha mantıklı olacak diye düşünüyorum.

Do Re'nin Yamaha A2000'in üzerinde uyguladığı ticaret anlayışı Kampanyadan önce A2000 satın alan arkadaşları Yamahadan soğuttu diyebilirim...Bu saatten sonra Yamaha türk müzik piyasasında umduğunu bulamaz diye düşünüyorum saygılarımla

Bizi nasıl olsa kazıkladılar artık ne halt yaparlarsa yapsınlar.Daha önceden satın alanları resmen enayi yerine koydular yazıklar olsun...

Eski fiyatına dönerse sıfır alan her şeyden haberi olmayan kişiler olur. Ben de fiyatı arttığında kolay kolay sıfır alan olmaz diye düşünüyorum. İmajını zedeledi.
Oysa ki uzun süreli değil tam zamanını yakaladığında 3 günlük bir kampanya yapacaktı ki bu kadar sorun olmasın.

EMO asılırsa alırlar ...

a2000 nin satışdan yana kaderi emonun elinde :)

çok çok güzel bi cihaz haline gelmeliki milletin kalbini kazansın yoksa tırt. haklısınız .

evet emoyla çok güzel ama v2 plus uda unutmayalım :D