• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A3000 Kısa bir demo

Cevap: A3000 Kısa bir demo

Eline saglik
Cihaz fena, Minik Tyros :) Tyros3 10 dakikada acilirdi bu meret tam 9 saniyede aciliyor 300+ mb lik setle ...
Musicstore.de sitesinde 1300 ero kacirmayin

Miinik Tyros ta denebilir :) 3 tane set birleştirdim. 508MB set hazırladım. açılma hızı dediğiniz gibi 9-10 saniye. o açıdan da çok güzel

Miinik Tyros ta denebilir :) 3 tane set birleştirdim. 508MB set hazırladım. açılma hızı dediğiniz gibi 9-10 saniye. o açıdan da çok güzel

3 seti 1 paketmi yaptiniz yoksa 3 paket halindemi yukluyor? daha dun geldi benim ki acemilik tam gaz :D

Hayırlı olsun. YEM de setleri ayrı ayrı ekliyorsunuz. Sonra istediklerinizi seçip kaydediyorsunuz. PPI uzantılı dosya oluşturuyor. Alete yüklediğinizde hepsini ayrı ayrı görüyor.

Hayırlı olsun. YEM de setleri ayrı ayrı ekliyorsunuz. Sonra istediklerinizi seçip kaydediyorsunuz. PPI uzantılı dosya oluşturuyor. Alete yüklediğinizde hepsini ayrı ayrı görüyor.

Bu durumda ritimeride pakete ekleyince Drum kitlerde kayma olmuyor degilmi? yoksa tekrar bi duzenleme gerekiyormu?

Kusura bakmayin soruya bogdum sizi :)

Bu durumda ritimeride pakete ekleyince Drum kitlerde kayma olmuyor degilmi? yoksa tekrar bi duzenleme gerekiyormu?

Kusura bakmayin soruya bogdum sizi :)

Ne demek hocam :) Ritmlerde kayma olmuyor. Herşey yerindeyse direk çalışıyor. Bazı ritmlerde kit veya loop düzenlemesi gerekebiliyor. Örneğin Tyros seti yüklediğinizde eğer sette Tyros ROM kitleri ile yapılmış bir kit varsa onu almıyor.

Ne demek hocam :) Ritmlerde kayma olmuyor. Herşey yerindeyse direk çalışıyor. Bazı ritmlerde kit veya loop düzenlemesi gerekebiliyor. Örneğin Tyros seti yüklediğinizde eğer sette Tyros ROM kitleri ile yapılmış bir kit varsa onu almıyor.

Aynen bu DK secmesi can slklcl ... iki adet loop agirlikli seti birlestirmeye calisiyorum kabul etmiyor demekki belli bir wave count sayisi var yada sette slklntl var

Tekrar tesekkurler ilk yuklemenin 20 dakka olmasi cok soru sormama neden oluyor tum ahali kusuruma bakmayin:)

Wave count olayı yeni chazlarda yok. RAM aldığı kadar birleştirme yapabiliyorsunuz. Seti yüklemesi 15-20dk sürüyor. Sonrasında sıkıntı yok

Wave count olayı yeni chazlarda yok. RAM aldığı kadar birleştirme yapabiliyorsunuz. Seti yüklemesi 15-20dk sürüyor. Sonrasında sıkıntı yok

aynen Gri tik isaretinin uzerine basip yesillendirmek lazimmis :D
burdan yamahaya 14mb lik ritim alani icin tesekkurler ! Alem ya 1gb ram cipleri $1 iken yasadigimiz komedi

aynen Gri tik isaretinin uzerine basip yesillendirmek lazimmis :D
burdan yamahaya 14mb lik ritim alani icin tesekkurler ! Alem ya 1gb ram cipleri $1 iken yasadigimiz komedi

O alan daha fazla olabilirdi ama ritmleri USB'den veya user bölümünden de okutmak avantaj