• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A3000 Kısa bir demo

Cevap: A3000 Kısa bir demo

arkadaşlar bu expansion managar kullanımı kolay bir programmı türkçe desteyi falan varmı acaba

Yem programı Türkçe desteği yok. Ancak kullanımı gayet basit

ben senin başına bela olcam gibi =)

Bende şu ana kadar bir sorun olmadı,inşallah olmaz. Yamahanın sitesinde usb tavsiyeleri de var. Belki bu etkili olabilir

bir deneme daha yaptim calisti biri ama fabrika DK ile yazili oldugundan bir digeri yine eksik kaldi bulamadi kiyaslamada Paket ici DK yi bulan USB den dogru DK bulmuyor 1 den fazla paket yuklu oldugunda

Moderatör tarafında düzenlendi:

bir deneme daha yaptim calisti biri ama fabrika DK ile yazili oldugundan bir digeri yine eksik kaldi bulamadi kiyaslamada Paket ici DK yi bulan USB den dogru DK bulmuyor 1 den fazla paket yuklu oldugunda

ritimleri dışarıdan okutmaya çaluşırsan problem olabilir... Ritimleri de dahi ledersen sıkıntı ortadan kalkar...

Ritimlerin LSB'si ile DK nın lesbisini karşılaştır yemde

Yem de set eklerken ritmleri eklemeyince DK ları göstermek gerekiyor. Ama set içerisine ritmlerden ekleyince çalışıyor. Salimin dediği gibi ritmleri eklemeden dışarıdan okuturken düzgün çalışmayabilir

ritimleri dışarıdan okutmaya çaluşırsan problem olabilir... Ritimleri de dahi ledersen sıkıntı ortadan kalkar...

Ritimlerin LSB'si ile DK nın lesbisini karşılaştır yemde

Aynen usta paket disinda registerler bile karistigindan calismiyor pakete atilacak ne isteniyorsa iste o noktada 14mb devreye giriyo :D

tabe ritim cihazin DK lari ile yazilmissa usb den sorunsuz calisiyor her turlu

expansion manager original sesli DK larin problemine bir care mumkunmudur Salim bunu cozsen cozsen sen cozersin :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bir yolda ritmleri atıp editledikten sonra bir kısmın usb içerisine kopyalanıp oradan çalıştırılabilir.

Bir yolda ritmleri atıp editledikten sonra bir kısmın usb içerisine kopyalanıp oradan çalıştırılabilir.

Fark ettim o zaman oluyor da dusundum Pc de o ritimleri sileriz yenilerini ekleriz o zaman sira tekrar degismez mi acaba ? bir denemek lazim :)
20 dakkalar cok zaman aliyor yaf :D