• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A300TR Ritim Yükleme Programı - YAMAHA Musicsoft Downloader

emirercanayar

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
....
A300TR klavyenize ritim yüklemek için kullanmanız gereken program: YAMAHA Musicsoft Downloader

Download:

eline saglik ustat devamini bekleriz.tesekkurler.

bi sorun oluştu

bendede yamaha psr a 300 bi klavye var... Herseyi yaptım bi midi parca atamadım ... Son olarak önerdiginiz programı indirdim... Pc den klavyeyi gormuyor... Baglanamıyorum önereceginiz bi yöntem varmı ... Acaba klavyeden ayar filanmı yapılması lasım ... Pc modu filanda ayarladım ama olmuor... pc1 olarak nitelendiriyorum ama bi başarı alamadım ... pc1 ile ilgili local off ... external clock on ... song out . style out . keybort out.? ne anlama gelio anlamıorum... bi yarım bekliyorummmm... SAYGILARLA

destro06,
Klavyeye bişeyler atmak için uğraştığına göre sende usb-midi kablosu mevcut demektir.Öncelikle yapman gereken doğru kablo bağlantısıdır.Kabloların üzerine bak birisi in,diğeri out dur.İn yazan kabloyu,klavyenin out yazan girişine , out yazan kabloyu da klavyenin in yazan girişine takmalısın.Bu şekilde bağlantı tamam.Daha sonra msd programından connection check yazan yere tıklayıp kontrol et.Bu aşamaya kadar uğraş.Takıldığın yerde yardımcı oluruz.

Eline sağlık Fatih. Paylaşımın iiçin teşekkürler.

Cevap: A300TR Ritim Yükleme Programı - YAMAHA Musicsoft Downloader

merhaba... acil yardımm...!!!
ben de şuan bağlantı kurmaya çalışıyorum ama olmuyor... söylenen şekilde bağlantılarımı yaptım. USB-MİDİ üzerindeki sarı renkte lamba yanıyor. programı açtım CONNECTION CHECK butonuna basıp kontrol ettiğimde hata veriyor... yani bağlantı kuramıyorum... bu sorunu nasıl halledebilirim.?? YAMAHA PSR-A300 TR var elimde... yardımcı olursanız sevinirim...

paylasılmalar için tşk üstadlar sagolun bendede psr a 300 var kullanma klavuzu indiremiyorum shareden yardım pls tşk ...

belirtilen alet edevatin herşeyi elimde var hatta fazlası bile var ama nedense bir türlü bağlanmıyor.devaml''failed'' hatası çıkıyor .acaba bütün bunların yanında başka bir proğramdamı indirmek gerekiyor

belirtilen alet edevatin herşeyi elimde var hatta fazlası bile var ama nedense bir türlü bağlanmıyor.devaml''failed'' hatası çıkıyor .acaba bütün bunların yanında başka bir proğramdamı indirmek gerekiyor

yamaha musicsoft downloader+usb midi kablosu+A300 bunların dışında herhangi bir araç gereç veya program gerekmiyor. bağlantıyı yaparken kablonun "in" kısmı orgun "out" kısmına, kablonun "out" kısmı da orgun "in" kısmına takılacak. genelde burada hata yapılıyor. onun dışında aklıma bişey gelmiyor. umarım kısa sürede sorun çözülür kolay gelsin.:cool: