• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

400 tl param var bana türk enstroman ve ritimli org lazım. a300tr v2 gibi.

ilkedevrimpolat

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
klarnet
400 tl param var bana türk enstroman ve ritimli org lazım. a300tr v2 gibi.

400 tlye bana türkçe ritim ve sesli org sataca biri varsa mesaj atsın yada telden arasın 05069326163 mesajda atabilirsiniz telden. :) eğer 400 az gelir diyip iyi model bi org gösterrseniz üstüne acepro ae301 elektro gitar verebilirim tabi orga göre. aydında oturuyorum ama denizli izmir filan elden alcam yani

Cevap: 400 tl param var bana türk enstroman ve ritimli org lazım. a300tr v2 gibi.

ama bi cevap verin yaa

:(

Cevap: 400 tl param var bana türk enstroman ve ritimli org lazım. a300tr v2 gibi.

böyle cevap veren olmaz

önce arastir, alacagin orgu sec
ondan sonra sitedeki satilik orglara bak

ama 400tlye kaliteli bisey bulamassin

sana önerecem
hem ucuz hem kaliteli pa50
1200 liraya bulursun

eger phaser efekti olmasin dyorsan 100 yada 200 tl yada cok ihtiyaci olan satan birini bulursan yamaha psr a300 tr guzel bence sample turk seslerine ve ritmlere sahip egerki studyoda yada cok profesyonel islerde kullanmayacaksan yalniz dugun bile calabilecek kapasitededir ... bi arastir
saygilar ...

cok devrik cumle kurmusum ustune 100 yada 200 tl daha koy diyecektim , sahibinden diye bir alim satim sitesi var oraya bak galiba 450 ye vardi bi tane ..

cok devrik cumle kurmusum ustune 100 yada 200 tl daha koy diyecektim , sahibinden diye bir alim satim sitesi var oraya bak galiba 450 ye vardi bi tane ..

baktım oraya üyeyim ben. ya var ama ta diyarbakırda. baya bi araştırma yaptım ben işte çok profesyoneller 1000 üstü ama hani ihtiyaçtan satan filan warsa diye. en uygunu yamaha a300 tr tabi v2 si. işte dediğim gibi satan varsa alcam...

parana göre doğru olanı bulmuşsun inş alırsın klavyeni hayırlısı olsun....saygılar..

a300 tr v2 yi 400tl ye deil de belki 500 tl ye bulursun kardeşim

Medeli diye bi marka duymuştum Türk ritimleri v.s ile ilgili ama modelini tam olarak hatırlayamıyorum..Tavsiye ediliyorda bi araştırmanı öneririm.