• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A300trv3 , a1000tr , or700v2 plus ???

Cevap: A300trv3 , a1000tr , or700v2 plus ???

A300tr nedir allah aşkına. Yani ilgili kişiler çok çalışma yaptı o cihazda biliyorum ama donanımsal anlamda Or700 ile aynı cümlede bile kullanılamaz. Hatta görünce şaşırdım. Tekrar tekrar okudum. Or700 pa80 gibi cihazlar profesyonel sahne aletleri nihayetinde.

A300 ve a1000 i ele kardeşim. Pa80 veya or700 v2 plus bak. Acele etmezsen 1800 den biraz daha aşağı or700 bulursun bence. Hep söylendiği gibi korg un tonları daha sert ve vurgulu, yamaha'nın ki duygulu :) Aldığım arkadaş trakyalı, sağolsun çok güzel roman ritimleri var, ritimler öyle sağlam ki çalmaktan cihazı düzenlemeye vakit bulamadım. Yamaha da bilgi alış verişi usb ile klasör mantığında, pratik. Pa80 bu konuda seni uğraştırır. Ama düzenleyebilirsende tadından yenmez.

1500 tl ye or 700 v2 plus verebilirim size sorunsuz bir alet.bu fiyatada cok zor bulursunuz çünkü arkadaşım nakite sıkıştığı için satıyo.

Yamaha ritimleri mp3 kalitesinde yumuşak tonlara sahiptir.....

A300tr nedir allah aşkına. Yani ilgili kişiler çok çalışma yaptı o cihazda biliyorum ama donanımsal anlamda Or700 ile aynı cümlede bile kullanılamaz. Hatta görünce şaşırdım. Tekrar tekrar okudum. Or700 pa80 gibi cihazlar profesyonel sahne aletleri nihayetinde.

Or700 ile aynı cümlede kullanmamın nedeni aradaki fiyat farkı,yaklaşık 1000tl lik fark var ve sahnede değil evde kullanacağım için kıyaslamaya ekledim.
Bu arada A300 vasat bir alet ama hakan çebi'nin tanıtımında sesleri fenada gelmiyordu hani,ama ritimler berbat :D

1500 tl ye or 700 v2 plus verebilirim size sorunsuz bir alet.bu fiyatada cok zor bulursunuz çünkü arkadaşım nakite sıkıştığı için satıyo.

Sahibinden'deki Gökhan Tezcana ait olan alet mi? Değilse resimlerini paylaşma şansınız var mı?

Murat abim yukarda açıklamaya noktayı koymuş bence.
Pa 500 ve pa300 haricinde pa80 alabilirsin demiş. Bence murat abi ne diyorsa o.

Eyvallah İlkerim :)

Sevgili arkadaşım, şu saymış olduğun yada henüz daha sayamadığın piyasadaki tüm cihazları, gerek zorunluluktan gerekse sırf deneyip fikir edinmek açısından kullanmış biriyim. Yazdıklarından senin nasıl bir alet istediğin ortada. PA500TR ye gerçekten bulaşma, davul kitleri senin istediğin gibi değil. PA300 e de sakın ha yaklaşma, bu cihazlar yeni teknoloji falan olabilir ama, insana gerçekten tad ve lezzet vermiyorlar. PA80 alırsan profosyenel cihaz kullanmanın tadını alırsın. OR700 ü sana tavsiye etmememin tek sebebi, ritmlerinin ve davul kitlerinin senin istediğin gibi olmaması. Birde sana başka bir seçenek söyleyeceğim, buda çok zevk alacağın bir klavye olur oda KETRON XD9 hatta bulabilirsen plus5 alırsan tadından yenmez.

Or700 ile aynı cümlede kullanmamın nedeni aradaki fiyat farkı,yaklaşık 1000tl lik fark var ve sahnede değil evde kullanacağım için kıyaslamaya ekledim.
Bu arada A300 vasat bir alet ama hakan çebi'nin tanıtımında sesleri fenada gelmiyordu hani,ama ritimler berbat :D

Bu forumda aramıza yeni katılan arkadaşların,birkaç seçenek ile açıp tavsiye istediği onlarca konudan edindiğim tecrübeye göre söylüyorum; A300 hayırlı olsun size :)

Bu forumda aramıza yeni katılan arkadaşların,birkaç seçenek ile açıp tavsiye istediği onlarca konudan edindiğim tecrübeye göre söylüyorum; A300 hayırlı olsun size :)

Yok hocam ben al-satçı değilim keyif için alacağım ve keyif veren bir alet almak istiyorum .Aldığım aletinde en üst seviyesine kadar kullanacağım yani artık bana yetmediğine inandığım ana kadar kullanacağım o yüzden A300 ve A1000'i eledim. Yinede yorumların,tavsiyelerin için sağol

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri