• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Abdurrahim Vural kimdir ?

 • Konbuyu başlatan AdmiN
 • Başlangıç tarihi
 • Cevaplar : 2
 • Görülen : 2K

AdmiN

Timur ilhan
Yönetici
Administrator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Katılım
14 Şub 2003
Mesajlar
5,951
Tepkime puanı
1,118
Puanları
113
Konum
Babaeski
Web sitesi
eskibaba.blogspot.com
Enst.
Trakya Müzik
yukarıdaki reklamlrımızda görüyorsunuzdur.. netten alıntı :)

Bütün Adsense dünyası bu haberle çalkalanıyor. Google reklamlarına o kadar çok para vermişlerki alakalı, alakasız bir çok sitede çıkıyor reklam. Büyük ihtimalle birkaç gün sitelerin adsense gelirleri biraz artar. Çok para verip az tıklanıyorsa tıklama başına ücret artar sanırım. Bu da internet dünyasından küçük bir haber.

Abdurrahim Vural sanırım, Deniz Feneri’nin Almanya’da yargılanan başkanı. Hiç araştırıp bakamayacağım şimdi benim için önemli olan google reklamlarıyla ilgili kısmıydı. Abdurrahim Vural’a ve ailesine de hayırlı olsun bu arada:)
 
enteresan ............
 
Anadolu zengindir,Anadolu insanı yüzlerce yıldır kanâat getirmeyi,sabretmeyi,boyun eğmeyi öğrenmiştir,öğretilmiştir.Anadolu zengindir hertürlü maddesel zenginliğinin yanı sıra sabırlı,hoşgörülü,fedakar,cefakar ama bir o kadar da cahil,kandırılmaya açık insanı da vardır.
Anadolu zengindir bunca çok şeyi varken bu güzelim toprakların hırsızı,uğursuzu,yankesicisi,yetim hakkı yiyeni,vatan haini,kişisel çıkarları için yapamayacağı şey olmayanı da boldur. ve benim güzel yurdumun güzel insanları daha nice kan emici yarasayı besleyecektir, hemde hertürlü insanca yaşama şartlarından fedakarlık yaparak.Şu an sinirden kanım çekildi,ürperiyorum ,yurdumda dönen dümenleri gördükçe ve göremeyenlerin umursamazlığını gördükçe....
 

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

 • Evet

  Oy: 19 67.9%
 • Kararsızım

  Oy: 7 25.0%
 • Hayır

  Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri
Üst