• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa1000 factory restore

İbu link tıklayınca sanki bankadayım bir hesap seçin diyor inmiyor adam gibi indirebilecegimiz bir sayfa yokmudur bende pa1000 factory reset vardı arkadaşlarada vermiştim onlar silmişler ne oldugunu bilmiyoduk dediler bendeki dosyayıda yanlışlıkla sildim şimdi arıyorum bulamıyorum
kimsede yok.. o zaman.. çünkü yorumlara bakarsan olmuyor gibi mesajlar yazıyor.... üzgünüm..

İbu link tıklayınca sanki bankadayım bir hesap seçin diyor inmiyor adam gibi indirebilecegimiz bir sayfa yokmudur bende pa1000 factory reset vardı arkadaşlarada vermiştim onlar silmişler ne oldugunu bilmiyoduk dediler bendeki dosyayıda yanlışlıkla sildim şimdi arıyorum bulamıyorum
İniyor bir daha deneyiniz..

Bir hesap seçin diyor mailim çıkıyor tıklıyorum ekrana bir şey gelmiyor yardımcı olursanız memnun olurum tab bu factory reset degilmi os sistemini istemiyorum

pa1000_std_v150_factory_reset.rar bu os değil.. ve şikayet var genel olarak..

Bu dozyalar neden açılmaz tıklayınca başka bir hesap seçin diye mail adresleri çıkıyor neden dogru dürüst inmez
Linkte bir sıkıntı yok, çalışıyor. Tarayıcınızda gmail hesabınız varsa onunla oturum açtığınızda rahatça indirebilirsiniz.