• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Acil Bi Yorum Yapın ?

easlan16

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Bağlama
Arkadaşlar bugun ıtıbarı ıle bı arkadasıma ep4000 aldık ama resımde montaj yerlerı bu sekılde geldı urun cızıksız sorunsuz ama bu delık kısımları aklımızda soru ısaretı yaratıyor.

Ekli dosyalar

• 10726754_288276064716954_1048401712_n.jpg
    10726754_288276064716954_1048401712_n.jpg
    29.4 KB · Görülen: 175
Cevap: Acil Bi Yorum Yapın ?

kaça aldınız hemen yorum yapayım

1000 tl nakit

benim arkadaşta sıfırını 1000 tlye aldı o delikler büyük bir olasılıkla öndeki düğmeleri koruma amacıyla ön kısma mdf yada suntadan korumalık yapmak için yapılmıştır sorun olacağını sanmıyorum

kentron 55 aynı delıklerde ızler varmıydı arkadasınızınkınde

siz sıfır almamışsınız belliki bu cihaz kullanılmış

müzik marketten aldım bu urunu nasıl olur anlamıyorum.

cihaz muhtemelen case ye bağlanmış sökülmüş yani kulanılmış

iade etmeme değermi sizce arkadaslar

arkadaşım o delikleri sakın kafana takma.O deliklerin arkadaşların belirttikleri gibi montaj delikleri.O delikler belliki sabit bir yere cihazı monte etmek için biraz büyütülmüş.O deliklerin cihazın çalışmasıyla bir alakası yok.Kafana takma,önemli olan cihazın içinin açılıp tamir vs.görüp görmediği.Kapak vidalarını büyüteçle bir incele.Eğer vidalarda tornavida izleri görürsen belliki tamir görmüş kurcalanmış,yok orjinal haliyle simsiyah duruyorsa vidalar alet sağlamdır korkma.Bende EP2500 ünü kullanıyorum.Yalnız seninki çok daha güçlü,bu alet çok kabin yakar,dikkat et,sese fazla yüklenme kabinlerini anında yakarsın,kabinlerinin gücüne göre ayarla ses düğmelerini.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri