• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Acil Destek Yamaha A2000

Cevap: Acil Destek Yamaha A2000

İmkanınız varsa kesinlikle pa800.
Ben Pa80 kullanıcısıydım ve 800 e geçtim. Ritimler tonlar soundlar akorlar hepsi çok güzel.

Kesinlikle a2000 güvenerek alın bende 3x proda var a2000de var a2000 bambaşka ve dışardan ritim kaly bulamazsınız çünkü emo usb almanız lazım emo usb alırsanız size yeter zaten çok yakında martta yeni bir set geliyor paket halinde haberiniz olucaktır buyrun benim bir videom var halaylarda.

Kesinlikle a2000 güvenerek alın bende 3x proda var a2000de var a2000 bambaşka ve dışardan ritim kaly bulamazsınız çünkü emo usb almanız lazım emo usb alırsanız size yeter zaten çok yakında martta yeni bir set geliyor paket halinde haberiniz olucaktır buyrun benim bir videom var halaylarda.

Hocam alacağım kişide emo usb set varmış ayrıca kullanıcı adı ve şifresi var diyor bununla girip ücertsiz indirebilirsiniz diyor. 150 Euro ya aldım dedi. A2000 bana halay ve oyun havasında yeterli gelirse alayımmı?

Ayrıca cihaz a2000 plus ise or700 plus'a ait yüzlerce türk ritim okur. Emo usb güzel ama ayrıca a2000 plus çipliyse ritim çok...

Hocam alacağım kişide emo usb set varmış ayrıca kullanıcı adı ve şifresi var diyor bununla girip ücertsiz indirebilirsiniz diyor. 150 Euro ya aldım dedi. A2000 bana halay ve oyun havasında yeterli gelirse alayımmı?

Kesinlikle alın videomu izledinizmi bilmiyorum ama kesinlikle alın emo usb 300tldir doğrudur güncellemeleri mail adresini ve şifrenizi girince indirebilrsiniz
ve a2000 v2 plus ise çok daha iyi olur yamaha or 700 v2 plus ritimlerini okuyor cihazın v2 plus olursa ben sana yardımcı olurum merak etme

Chipli mi Plus mu hiç bilmiyorum, Sadece dediği Emo Usb var en son güncellemeleri ücretsiz alırsın dedi. Yarın ben bi sorayım en iyisi Chiplimi ve Plusmu düzmü diye o zaman

Kesinlikle alın videomu izledinizmi bilmiyorum ama kesinlikle alın emo usb 300tldir doğrudur güncellemeleri mail adresini ve şifrenizi girince indirebilrsiniz
ve a2000 v2 plus ise çok daha iyi olur yamaha or 700 v2 plus ritimlerini okuyor cihazın v2 plus olursa ben sana yardımcı olurum merak etme

Peki V2 Plus olup olmadığını nasıl anlayacağım Cem kardeşim

Videoyu izledim misket potporiyide izledim çok güzel olmuş tam benim istediğim rtimler, güzel kaynatmışsınız :)

teşekkür ederim öncelikle ve v2 plusta edi zurna var

O zaman yarın bakmaya gittiğimde Soundlar bölümünde Edi Zurna'yı bulmam yeterli sanırım V2 olduğunu anlamak için.