• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Acil Destek Yamaha A2000

Cevap: Acil Destek Yamaha A2000

O zaman yarın bakmaya gittiğimde Soundlar bölümünde Edi Zurna'yı bulmam yeterli sanırım V2 olduğunu anlamak için.

Senin gibi biride sormuş nasıl anlarız diye cevap verilmiş detaylı buyur okursan anlarsın.

aleti açmadan anlayamassın aleti açınca iran arap etnik gibi orgun ritimlerinin olduğu bankada oyun havası halk sanat gibi plus kitinin ritimleri vardır o zaman anlarsın bide emo usb yi kullanmadan bile aynı saundlarda güncellemeler dahil 300 e yakın ritim ve a 2000 düzde bulunmayan elektro bağlama eşik altı bağlama do la ve sol zurna edi zurna orjinal klarnet sample vb. bir çok şeyi sana sunuyor o nedenle a 2000 de mutlaka v2 plus kit olmalı

Teşekkür ederim kardeşim verdiğin bilgiler için, yarın dediğin gibi inceleyeyim hayırlısıyla olursa burdan haberleşiriz Cem kardeşim. Allah razı olsun

Teşekkür ederim kardeşim verdiğin bilgiler için, yarın dediğin gibi inceleyeyim hayırlısıyla olursa burdan haberleşiriz Cem kardeşim. Allah razı olsun

cümlemizden ne demek

Peki DanteTR'nin cihazlarda performansı nasıl olacak ? 8 tane 750 Watt'lık kabinlere bağlayacağım, ses çıkartmazsa bana büyük sıkıntı olur

selamın aleyküm ben çerkeşden yazıyorum , Dante tr yi civarda ilk alanlardan biriyim, her ay bedava ritim güncelliyorlar , cihazın arkasında çok değerli ustalar var bahsettiğin plus çipi de bu ustalara aittir zaten , A 2000 plus dediğin cihazdaki ritimlerin hepsi ve daha fazlası dante tr de mevcut , arada bi çok fark var markaya takıntılı kalma çünkü o cihazıda bu hale getiren dante tr ustalarıdır ,aradaki fiyat farkı az değil , bende saz çalıyorum ritim için kullanıyorum orgu ,oturup kendimizde yazıyoruz ritimleri ,Ritimlerin ses çıkarması konusuna gelince fazlası var eksiği yok , kendi yazdığımız ankara ritmi buyur kararını ver

A2000 v2plus al kardeş ben kullanıyorum çok memnunum yardimci olurum 0543 297 64 37 piyanist serkan

a2000 nerdeeeeee, dantel nerde ne elakası var:)

a2000 nerdeeeeee, dantel nerde ne elakası var:)

Zevkler ve renkler tartisilmaz , sen onu seversin ben bunu , lakin yasina bakip yazdigin yoruma bakiyorum yakistiramadim, bahsettiginiz cihazlari bu seviyeye getiren ustalarimizin emekleriyle bu sekilde konusmanizi kiniyorum , Dante olacak bilmiyorsan ögren

Bayram sen saz çalmaya devam et. Ustalara laf eden yok.

jembeycem arkadaşımız dante tr yi utar müzikte denedi
ve şu an a2000 emo usb li ve korg pa 3x pro kullanıyor
detaylı karşılaştırma sunabilir jembeycem görüş derim

Yamaha a 2000 satılık garantisi devam ediyor emo usb li titiz biri olarak klavye ne açılmıştır nede gram çizik vardır sütüdyom olduğu için sadece kayıt amaçla kullanılmıştır ayrıca üzerinde kendi yaptığım paralı set vardır alana hayırlı uğurlu olsun 539 588 88 10