• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Acil pa1000 factory reset dosyaları lazim

ebuzer52

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.haberburada.net
Enst.
KORG PA900
Arkadaşlar acil lazim os degil buyuk boyutlu olan factory reset dosyaları lazım. Acilll

malesef bu veriye bende internette araştırmama rağmen ulaşamadım. oS dosyaları korg sitesinde bulunuyor ama factory reset. bulunmuyor. Tahminimce fabrika dataları orgun beyninde ve factory reset yapılınca org kendi datasını kendi sisteminden yedek olarak çekiyor. ayrıca Ce 1000 Lokal data diye birşey buldum korg firması or versiyonun fabrika datalarını Ce firmasına yaptırmış herhalde...

malesef bu veriye bende internette araştırmama rağmen ulaşamadım. oS dosyaları korg sitesinde bulunuyor ama factory reset. bulunmuyor. Tahminimce fabrika dataları orgun beyninde ve factory reset yapılınca org kendi datasını kendi sisteminden yedek olarak çekiyor. ayrıca Ce 1000 Lokal data diye birşey buldum korg firması or versiyonun fabrika datalarını Ce firmasına yaptırmış herhalde...
Ce Lokal datası Ce seti pa1000 de kullanabilmen için yapılmış extra bir data o olmadan sample sesleri alet okumaz. O data yüklü olan bir 4x 1000 yada 700 e başka set yüklerseniz otomatik olarak silinir ve Ce seti tekrar yukleyemezsiniz. Ce kullananlar lokal data nın yedeğini almak zorunda

Maalesef bulamadim. Cihaz göçük duruyor
Extra öyle bir data korg alt yapısında bulunmaz. En eski sürüm cihaza yüklenerek sorunun ortadan kalkması lazım. Yok hala cihaz acilmamakta diretiyorsa bu sistemle alakalı değil servise gidecek

Arkadaşım orgun çalışmıyo ise os sistemini yüklemen yeterli yapamazsan ara yardımcı olayım tarif ederim yüklersin yardımcı olurum 0535 972 40 25 osman

Arkadaşım orgun çalışmıyo ise os sistemini yüklemen yeterli yapamazsan ara yardımcı olayım tarif ederim yüklersin yardımcı olurum 0535 972 40 25 osman
Teşekkürler üstad. Yukarıdaki factory dosyalarını deneyeceğim. Sorun 9s kaynaklı değil.. cihaz factory dosyasını istiyor.

Factory data yüklemiş arkadaş sitede var ama korg henüz restore data yüklemiş degil onun için resmiyetligi yok sıkıntı verebilir dikkatli olmalı bende indirdim ama yüklemedim

Denedinmi factory reseti deniyecem diyodun