• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

acil pa600 açılmıyor arkadaşlar

kosavalı

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800 256rem,pa60,ketronxd9, g 600
arkadaşlar buradan indirdiğim bir set yuklüyodum alete set yuklemesi zamanından daha fazla sürdü ve takıldı yanı yuklenmedi bende aleti kapatıp açtım şimdi alet açılışı normal gibi ama hiç açılmıyor.format ve komple rest yapıyorum banamısın demiyor..

SORUN yuklemiş olduğumuz setten kaynaklaşıyormuş dtl gönderdim komple sistemi tekrar yuklendi.. konu silinebilir saygılarr

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: acil pa600 açılmıyor arkadaşlar

Öncelikle geçmiş olsun.Sormak istediğim ;siz aleti sıfır kutusunda alırken orjinal "os" dosyası içeren bir cd korg firmasınca verilmedi mi? Yoksa bu tarz şeyler verilmiyor mu? Tamamen bilmediğim için soruyorum...Tekrar geçmiş olsun..

pa600 kullanan bir arkadaşın backup alıp paylaşması belki çözüm olabilir
yada can elektronikten sistem dosyaları os ve res isteyin

media sayfasında iken utility kısmında iken full restore yap bitince kapat aç.

bide nedir bu os olayı filan. ben bir arkadaşın pa800 setini attım. valla canavar gibi yükledim çalıyorum. sesler filan saund 10 numara. o korg10 sd card mı varmış neymiş onu almadım zaten benim 600 almanyadan gelmişti. türkiyeye i
yangirmeden önce getirtmiştim. onun yerine ben 4 gb bir card taktim ona yüklüyorum. öyle

bildiğim kadarı pa600 lerin sistemleri farklı tr modeli ve düz modeli. piyasadaki os ler düz modeli için diye biliyorum. valla arkadaşlar bende çok set denedim bi sorun olmamıştı lakin sitemizde bulunan 800 için DJ REDBUL RESUL ROMAN.SET indirip globalı silip yukledim lakin takılı kaldı 1 saat kadar bende mecvur rest start yaptım. bu sefer alet hiç açılmıyor indirdiğim sistem dosyalarını deniyorum intro1 ile açıyorum her şey güzel lakin dosyayı seçip yukleme esnasına geçtimi 10.cu saniyede hata veriyor anlamadım gitti nasıl bir iştir...........

abicim buyur buydu heralde aradığın
kendi setide bu heralde

Moderatör tarafında düzenlendi:

sağ ol dostum işlh aradığım budur...

valla bende pa 600 için set yükleyeceğim ama acele edemiyorum sizlerin yorumlarını okuyorum durmadan inş herkesin bir an önce bu sorunları hallolur

malesef o dosyalarda hata veriyor 10. saniyede