• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Çok çok acil yardım Korg Pa600qt

emreacikgoz

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa600qt
Arkadaşlar 2 gün içinde org alacağım çok acil lazım.

Korg Pa600qt ve Yamaha A2000 arasında kaldım. Sizce hangi aleti almalıyım.

Org kullanımı, oyun havaları ve halaylar üzerine olacak. Yani bana bu iki alet içinde ritm olarak en iyi performansı hangisi verir ? İnsanların kulaklarını dolduracak canlı ritm gibi tad verecek zımba gibi bir org arıyorum bütçemde 3000 TL.

Acil yardımınızı bekliyorum arkadaşlar.

Cevap: Çok çok acil yardım Korg Pa600qt

pa600 iyidir yamaha a2000de ama burada saund olarak hangisine yatkınsanız onu alın derim ben 600 trecih edrrdim tabi bu benim fikrim 64 mblik ir pa800de olabilir secim siziin

3000 Tlye malesef temiz pa800 bulamıyorum, peki a2000 nasıl sizce ?

emre al bi pa 600 kurtul kardeşim ben pa 600 ü ilk alanlardanım öyle yazdıkları gibi dandik mandik değil,pichbender in kablosunu kısa yapmışar onu yaptım aldı alalı başkada ne tuş ne swiç ne başka bişey artı mp3 çalıyor artı 96 megabayt artıDNC sesler ve bi sürü özellik

Rtimler nasıl peki kardeşim 2/4 oyun havası halay ve romanlar ?

Ben aydınlıyım ayrıca doğu işi de yapıyorum ve cihazı aldı alalı yani 2,5 senedir üzzerinde uğraştığım set bitii sayılır bugun yarın demoları paylaşacağım yani şunu diyeyim bu cihaz bana yetiyor gerisi teferruat sana demolarımdan bulup bu link altında paylaşaıyım ama onlar eski demolar şimdiki ritm ve seslerin bi çoğu yok o sette..

Bunlar hangi demolar eski demolarmı okan kardeş

Evet bunlar eski demolar ama yine bu set üzerinde yoğunlaştım sete bir çok 2-4 ve 9-8 ekledim öyle saçma sapan 9-8 ler değil ama bu ay sonu paylaşacağım seti üzerinde ufak tefek ayarlar ediyorum.bak emre kardeşim ben ne korgun ne yamahanın nede başka bi firmanın övgüsünü veya reklamını yapmam bu paraya bu 600 çok çok iyi ama nedense mille daha cihazın başına geçmeden yok osu kötü buusu kötü diye eleştiriyor,ben ilk aldığımdada yazdım yine yazıyorum pa 800 ün artık temizini bulmak çok zor artı ram derdi vs vs bi sürü sorun yaşarsın bu paraya bu cihaz bence çok çok iyi ha paran varsa hiç durma 3x al ama maddiyat meselesi.şimdi yamaha a 2000 dede kaldım yazmışsın güzel cihaz ama kapalı cihaz diyelim ki bi zurna buldun yamahada hayatta okutamazssın aama korg pa 600 hırsızdır tüm pa serilerinden bişeyler alır ama pa900 hariç hiç bir cihaza bişey vermez ,ha paran yetiyorsa pa 900 de süper cihaz DNC sesler pa 3x de bile yok.eğer pa 600 aalacak olursan özelden sana seti yollarım dedim yaay sonunda payşlacaşktıma ama sen cihazı tanıman içinn alır seti bakarsın

Pa600 al arkadaşım zaten tanıdıkçada cihazını iyikide almışım diceksin. Tam düğünlük pratik bir cihaz işini çok rahat görürsün.