• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Acil satilik korg pa80

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deniz55

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Slm arkadaşlar elimizde temiz bir korg pa80 var nakite ihtiyacimiz oldugu için acil satmamiz gerekiyor org problemsizdir fiyat 2,350tl pa 80arayanlar kacirmamali bence alici arkadaşa şimdiden hayirli olsun org samsunda dir

hayırlı satışlar ama biraz pahalı bnce

1850 lira fiyati pa80 devri kalmadi hemde cok pahali

Korg pa 80

Kardeş pa80 lerin normal fiyati 2500tl
acil paraya sikişmasak zaten satmayiz

iyi ozaman ver bana tık pesin para al gözüm ver gözüm 1900 lira hemen hesabina tyatirim ver kargoya

1850 lira fiyati pa80 devri kalmadi hemde cok pahali

kardeş sen bana 1850 tl ye bul ben alacam senden hemde tingo para org arkadaşimin nakite ihtiyaci var acil onun için satiyoruz eger 1850tl ye varsa bu kadar temizse hemen adres verim kargo yap

tamam ver bende var bitane 1800 e verim hemen pa 80 devrimi kaldi hoca artik walla hemde üstünde ciziksin ver hemen anlasalim verim hesap no gönder burdada benim arkadasta var onu sana verelim hemen 1800

hayırlı satışlar 2600 bu tarihte fazla ama insaf 1800 çok az arkadaşlar normal fiyatı 2200 2400
zaten bayi 2000 tık veriyor

tamam ver bende var bitane 1800 e verim hemen pa 80 devrimi kaldi hoca artik walla hemde üstünde ciziksin ver hemen anlasalim verim hesap no gönder burdada benim arkadasta var onu sana verelim hemen 1800

s.a abdullah abi pa80arıyordun arkadaş 1850tl ye veriyor çiziksiz diyor hemde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...