• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Acil satilik korg pa80

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bizim burda ata sözü vardır karamanın koyunu sonra çıkar oyunu
ha oyunuda yemem aletten anlarım tamiride mevcut çünkü bu işin bende bakalım öle bişi varsa tamam

Arkadaşlar Pa 80 den konuşun

Sanki Pa55 alıyorsun 1800 e Pa 80 su anda 2000 tl den aşagı bulunan bir klavye değil. Birde arkadaşın dediği gibi tamir durumu ve temizliği önemli ben Pa 80 aldım 4 ay oldu 2400 e kartı 64 Mb içinde tüm sample sesler falan yüklü 800 de olan neredeyse tüm taksimler falanda var çizik ise hiç yok 1 tuşunda sadece hassasiyet yok ama calışıyor lütfen klavyeyi kötülemeyelim satana az alana cok gelir her zaman fiyat arkadaşlar sadece hayırlı satışlar diliyorum . satıcı arkadaşa tavsiyem klavyenin foto larını koyar ve özelliklerini yazarsa işi kolaylaşır.

slm 1950 tl alırım bende satacam saygılar kartı varmı

hayırlı satışlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar sizlerden ricam kimse kimsenin fiyatına lütfen müdahale etmesin.

Gerçek fiyatını isteyen veya aciliyeti dolayısıyla biraz daha uygun fiyat ile satmak isteyen anında alıcı bulurken bir diğeri eğer olurunun üzerinde fiyat talebinde bulunmuş ise aylarca bekler durur bırakın bu ayrıntıları satıcılar algılasın lütfen. Saygılarımla,

inanmıyorum ya 12 yıllık alet 2500-2700 arsı gidiyor el nsaf,bunun zaten en temizinin bile bir ton hastalığı vardır.2700 tl ona vereceğime ya 2500tl,3300-3500 arası kral pa 800 ler var,gider alırım.ne o ya,yada aynı fiyata ketron sx3000 var,her konuda daha yeni model,aynı satış-takas piyasasına sahip üstelikde.Bu fiyatları yükselten yine bizleriz ve arz talebe cevap veren de bizleriz,bak insanlar 2000 tl den fazla para vermesin nasıl aletler o fiyatlara iniyor,hele ben yaza doğru görecem otomatikmen pa 80 fiyatları nasıl 2700 den başlayacak.Ama bizim insanımız para nasıl kazanılıyor çok çabuk unutuyor.O alete verdiği para ancak aleti aldıktan 1 ay sonra heves gidince aklına geliyor ben ne yaptım diyor.Ama dediğim gibi alana da satana da hayırlı olsun der geçeriz,sesimizi çıkartmazsak da daha çok bu aletler bu fiyatlara uçuk kaçık rakamlara yeni alıcılar bulur..

inanmıyorum ya 12 yıllık alet 2500-2700 arsı gidiyor el nsaf,bunun zaten en temizinin bile bir ton hastalığı vardır.2700 tl ona vereceğime ya 2500tl,3300-3500 arası kral pa 800 ler var,gider alırım.ne o ya,yada aynı fiyata ketron sx3000 var,her konuda daha yeni model,aynı satış-takas piyasasına sahip üstelikde.Bu fiyatları yükselten yine bizleriz ve arz talebe cevap veren de bizleriz,bak insanlar 2000 tl den fazla para vermesin nasıl aletler o fiyatlara iniyor,hele ben yaza doğru görecem otomatikmen pa 80 fiyatları nasıl 2700 den başlayacak.Ama bizim insanımız para nasıl kazanılıyor çok çabuk unutuyor.O alete verdiği para ancak aleti aldıktan 1 ay sonra heves gidince aklına geliyor ben ne yaptım diyor.Ama dediğim gibi alana da satana da hayırlı olsun der geçeriz,sesimizi çıkartmazsak da daha çok bu aletler bu fiyatlara uçuk kaçık rakamlara yeni alıcılar bulur..
12 yıllıkmııııııı???:D arkadas e 40 ıle karıstırdı galıbaaa!! -da oda 2700 degıl 250 tl yaw:D

12 yıllıkmııııııı???:D arkadas e 40 ıle karıstırdı galıbaaa!! -da oda 2700 degıl 250 tl yaw:D

Hayır bu kadar seni güldürecek ne yazdığımı çözemedim.Yaşını 52 göstermişsin ama 18 yaşından fazla olmadığın her halinden ve kullandığın yazım şekilden belli.dalga geçeceğine,konudaki rakamlara değil içeriğini anlamaya çalışsaydın keşke,Ordaki 12 yıllıkda uzun zaman önce anlamında yazmak için yazılmış bir rakam..45 sene evvel deseydim demekki kahredecektin..üslubuna da biraz dikkat.sevmediğim tarz.Orada anlatılan piyasanın yüksek olmasının kendimce nedenleri.Bak sana açıklama da yaptım.Sanırım daha iyi anlamışsındır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...