• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

acil satilik pa800

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

piyanist_ozan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
g-600
Yaz basinda aldim klavyemi... ist. Sislide oturuyorm simdiden alicak olana hayirlisi olsun.
0 554 751 65 52 ozan filiz

Fiyat 3800 tl dir

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: acil satilik pa800

ilan güncel

ilan qüncel

teşekkür ederim sağolun. iyi qünler

ilan qüncell

hayırlı satışlar olsun hocam. alacak arkadaş çok ama mesafe var...

hocam yanlış anlaşılmasın... arayan soran arkadaş çok sayıda... ama kullanmadan almayacak tarzda müzisyen arkadaşlar... o yüzden mesafe var dedim... ben bu tarz bi kaç tanesine önerdim. ama gidip gelmek baya külfetli gelir.. bunu da hesaba katmak lazım açısından dedim... hayırlı satışlar tekrar...

hocam yanlış anlaşılmasın... arayan soran arkadaş çok sayıda... ama kullanmadan almayacak tarzda müzisyen arkadaşlar... o yüzden mesafe var dedim... ben bu tarz bi kaç tanesine önerdim. ama gidip gelmek baya külfetli gelir.. bunu da hesaba katmak lazım açısından dedim... hayırlı satışlar tekrar...

anladım hocam qidip qelmek pek bişey tutmaz 50 lira felan ama mesafe uzun qit qel yapmak bayağ yorar :) eğer ist. cevresinde tanıdıklarınız varsa yönlendirebilirsiniz. teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...