• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

sıfır pa500tr ve temiz pa800 acil satılık

macitvega

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron x1 + yamaha dx7 II hd
sevgili dostlarım sıfır kutusu ve garantili 1 haftalık pa500tr satılık fiyat olarak 2300 tl istiyorum resme gerek duymadım sıfır org kutusu ve garantileri ile verilecek temiz 16 mb ketron xd9 ile takas olabilir temiz macitusb ile süper seti ile pa800 sorunsuz 3500tl mp3 bord yok kenarda ufak bi çizik var ama oda lacivert oldugu için belli olmuyor yakında fotolarını koyabilirim ayrıca bunların dışında temiz gem genesys arıyorum pa1x full ile takasta olabilir temiz olma şartı ile saygılar
0532 504 00 79 macit

Cevap: sıfır pa500tr ve temiz pa800 acil satılık

sevgili dostlarım sıfır kutusu ve garantili 1 haftalık pa500tr satılık fiyat olarak 2300 tl istiyorum resme gerek duymadım sıfır org kutusu ve garantileri ile verilecek temiz 16 mb ketron xd9 ile takas olabilir temiz macitusb ile süper seti ile pa800 sorunsuz 3500tl mp3 bord yok kenarda ufak bi çizik var ama oda lacivert oldugu için belli olmuyor yakında fotolarını koyabilirim ayrıca bunların dışında temiz gem genesys arıyorum pa1x full ile takasta olabilir temiz olma şartı ile saygılar
0532 504 00 79 macit
Tecrübelerinizle kullandığınız aletleri detaylı mukayese yaparsanız iyi bir dökümana kavuşmuş oluruz.

hocam ne gibi ? mukayese sıfır 1 haftalık pa500tr satıyorum yada xd9 16mb ile takas olabilir aletin içinde kendi seti var satış mağazasının vermiş oldugu 5 adet set
diğer konu ise pa800 temiz sorunsuzdur mp3 bord yok pichbend sağlam düğmelerde kırık yok çalışmayan tuşu yok sadece senkop tuşu olan stop biraz zor basıyor onun harici sıkıntı yok kenarda hafif çizik var yazılarda silinme yok

hocam ne gibi ? mukayese sıfır 1 haftalık pa500tr satıyorum yada xd9 16mb ile takas olabilir aletin içinde kendi seti var satış mağazasının vermiş oldugu 5 adet set
diğer konu ise pa800 temiz sorunsuzdur mp3 bord yok pichbend sağlam düğmelerde kırık yok çalışmayan tuşu yok sadece senkop tuşu olan stop biraz zor basıyor onun harici sıkıntı yok kenarda hafif çizik var yazılarda silinme yok
Aletlerin birbirleriyle artı eksi yönünden kıyaslanması açısından demek istemiştim.

pa500 ü bilen bilir ama ben yinede söyleyeyim pa800 ve pa500 sahnede kullanıyorum aralarında dağlar kadar fark var örnek kendi yaptığım konser yaygrup adlı sesim var pa800de onunla çalarken konser veriyormuş hissi veriyor bası tizi süper gelirken pa500 den yaylı çalınca bi sound eksikliği bi koftilik var ve berbat tuşesi olsun soundu olsun inanın 1500tl bile çok o orga xd9 ondan 1000 kat daha iyi bu benim görüşüm en güzel sound pa1x ketron x1 pa2x audya5 gibi klavyelerde var vede tyros3 4ü dinleyemedim sound olarak diyorum farklarını kıyaslayarak anlayabilirsiniz ben pa80 ve xd9 u da kıyasladım çok fark var pa500 ve 800 ü kıyasladım ondada çok fark var ne o vahde öle tencere kitlerimi kullanmışlar berbat ve berbat dokunmatik renksiz ekran göz alıyor tuşe pa55 gibi ne diyim daha güzel olan tek şeyi komaların pratik olması :)