• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

acil satılık!!! veya takaslık sx3000 plus4

PİYANİST ŞANTÖR

Paylaşımcı
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
.........................................................................................

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: acil satılık!!! veya takaslık sx3000 plus4

hayırlı müşteriler ümit arkadaşım okadarda aksesuar yapmıştın alete satıyorsun ahdi hayırlısı daha önce ümit arkadaştan alet almıştım bursaya gidip güvenilir bir arkadaş ve titiz kullanıcı

abi hayırdır yaa noldu

hayırlı müşteriler ümit arkadaşım okadarda aksesuar yapmıştın alete satıyorsun ahdi hayırlısı daha önce ümit arkadaştan alet almıştım bursaya gidip güvenilir bir arkadaş ve titiz kullanıcı

teşekkür ederim dediğin gibi bu aleti aldıktan sonra bir sürü masraf etmiştim sadece istanbula gidip plus4 yüklettim hd taktırdım , usb emulatör aldım taktım özel çantasını almıştım ama ne yapalım hayırlısı olsun

Moderatör tarafında düzenlendi:

abi hayırdır yaa noldu

Hemşerim bu orgu alan satmaya kalkıyor yada beğenmiyor bir beğenen ben vardım bendemi bir gariplik var diye düşündüm ve sonunda hiç satmayı düşünmüyordum bir sürü masrafta etmiştim bu orga malesef hevesim kaçtı ve satmaya karar verdim satıp veya takas edip bir a2000 almayı düşünüyorum sen pa1x almışsın ama ben hoşlanmıyorum ondan pa800 zaten istemem bana göre değil pa2x 3x tyros falan alacakta param yok yamaha a2000 gördüm kullandım klavyesi hariç beğendim yada belli olmaz başka bir şeyde alabilirim

Ümit hocam nacizane tavsiyem 128 veya 256 ram takılmış pa800 al.hem elden çıkarması kolay olur hem de senin gibi cihaz üzerinde üretken olan birisi için her türlü açık cihaz.fonksiyonel olarak ta pa2x ten farkı yok menüsü aynı.sonuçta bu cihazlarda fark yaratan üzerine yüklenmiş setin kalitesi.

Hayır satışlar Ümit, inşallah keyfine göre bir alet alırsın.

hayırlı olsun Ümit Abi.A 2000 sana yakışır.Gerçekten küçük Tyros diyebileceğin bir alet

hocam hayırlı satışlarınız olsun.ama sitemiz kaliteli bir ketron kullanıcısını da böylece kaybetmiş oluyor.ben de tam pa800 ün yanına ikinci bir klavye olarak sx3000 düşünürken bu hiç olmadı işte:)

hocam hayırlı satışlarınız olsun.ama sitemiz kaliteli bir ketron kullanıcısını da böylece kaybetmiş oluyor.ben de tam pa800 ün yanına ikinci bir klavye olarak sx3000 düşünürken bu hiç olmadı işte:)

teşekkür ederim, sx3000 güzel org alacak arkadaşlara tavsiyem çok acemiyseler bu aleti almasınlar sana tavsiyem ise bu alet pa800 yanında gitmez bence taşıması kolay küçük bir alet daha iyi olur örneğin roland gw-8 yada or700 a2000 gibi bir şey olabilir