• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

acil satılık!!! veya takaslık sx3000 plus4

Cevap: acil satılık!!! veya takaslık sx3000 plus4

Dostum hayırdır?

"Ketron"u öksüz bırakma.

Tabiki hayırlısı olsun...

Selâmlar...

Hayırlı satışlar. Kolay gelsin.

hayirlisi olsun abi sen kardesinin eski bir kaydini yaYinlamistin kulaklarimdan gitmiyor

Ben kendi şahsi görüşümü belirteyim...SX3000 e kıyıp yamaha a2000 almazdım...Korg pa2x pa 3 x tyros 3 4 için vs satılır ama a2000 için yazıktır hemde okadar aksesuar donanım varken...

Ben kendi şahsi görüşümü belirteyim...SX3000 e kıyıp yamaha a2000 almazdım...Korg pa2x pa 3 x tyros 3 4 için vs satılır ama a2000 için yazıktır hemde okadar aksesuar donanım varken...

sanırım yeni gelişmeler fikrini değiştirdi.

Hayırlı satışlar...

Ama ketroncular paylaşımlarınızı unutmayacaklardır...

Dün gece programdaydım çok güzel iş çıkardı sx3000, galiba kıyamayacağım, düşünüyorum taşınıyorum alacak alet bulamıyorum ancak pa2x 3x tyros3-4 yada audya olabilir onlarada para yetmiyor bu bakımdan bende nüks eden yeni alet alma kaşıntısını sx3000 in yanına roland gw-8 alarak gidermeye çalışacağiım a2000 de güzel alet ama o klavyesi hiç içime sinmiyor ayaklarım geri geri gidiyor vazgeçtim en sonunda ketron a devam gw-8 ide çok beğeniyorum hayırlısı ile alacağım bir gw-8

elimde bir ay önce aldığım garantili gw-8 var, düşünürseniz. hicaz76@hotmail.com afyon

Çok yerinde bi karar olmuş bence vazgeçmen bi sx3000 im olsa daha ne isterim ki tuşesi yeter...Tonlara zaten söylenecek birşey yok...GW8 ile yola devam ediyorum şimdilik satsam alacak klavye yok benim bütçeme göre gw8 güzel işlendimi iyi iş çıkaracak bi alet bahar şenliklerinde pa800 ile beraber kullanıcam ikisi beraber güzel gidiyor...

Dün gece programdaydım çok güzel iş çıkardı sx3000, galiba kıyamayacağım, düşünüyorum taşınıyorum alacak alet bulamıyorum ancak pa2x 3x tyros3-4 yada audya olabilir onlarada para yetmiyor bu bakımdan bende nüks eden yeni alet alma kaşıntısını sx3000 in yanına roland gw-8 alarak gidermeye çalışacağiım a2000 de güzel alet ama o klavyesi hiç içime sinmiyor ayaklarım geri geri gidiyor vazgeçtim en sonunda ketron a devam gw-8 ide çok beğeniyorum hayırlısı ile alacağım bir gw-8

Yerinde bir karar olmuş dostum.SX3000 çok iyi bir cihaz.Özlemiyor da değilim :D

"GW8"den ben hiç tatmin olamadım malesef.Tez elden sattım zaten.Fakat , ritimlerinden ziyade sesleriyle programını zenginleştirecektir.

Şimdiden hayırlı,uğurlu olsun...