• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ACİL...yamaha dsr-2000 bozuk veya sağlam..

piyanisst41

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa900
ACİLL...
Elimde yamaha dsr2000 var ve bir kaç parçası kırık. Bana arızalı veya sağlam lazım..Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim...

isa-0506 712 73 50

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: ACİL...yamaha dsr-2000 bozuk veya sağlam..

Dostum ne istediğini daha açık anlatman lazım. Elindeki arızalı olanın eksiklerini tamamlamak için mi istiyorsun? DSR2000 bende de var ama net olarak ne demek istediğini anlamadım.

bu arkadaşın sahibinden com dada ilanı var elindeki alet arızalı ve sağı solu kırık bu şekilde satmak istiyor veya sağlamı varsa almak istiyor veya arızalı varsa alıp elindekiyle ikisinden bir org yapmak istiyor galiba

Adres : Salim galiba :)

arkadaşlar bendeki evet arızalı yani bi kaç tuşu yok birinden emanet alınmış ve yere düşürülmüş...onun için konuyu açtım ve sağlam veya bozuk satan varsa alabilirm..
saygılarrr....

bu arkadaşın sahibinden com dada ilanı var elindeki alet arızalı ve sağı solu kırık bu şekilde satmak istiyor veya sağlamı varsa almak istiyor veya arızalı varsa alıp elindekiyle ikisinden bir org yapmak istiyor galiba

sahibindende ilanım yok yanlış anlaşılma olabilir...

halen arıyorum...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri