• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Acil Yardım Abiler =/

ŞoPaR_34

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa800 & Korg M3
4 tane 400 w Lık Kolon Baglancak 800 tl yi Gecmıcek Anfi Yatık Mıxer Arıyorum. Model Marka Olarak Startech ps800 Diyorum sıfırları o parada Ama power Gerektırmcek en azından 1 ay felann daha sonra power alırımm ? sıızn dusuncelerınız nelerdir ? Kafam Cok karısık 4 tane 400 watt toplama kolon baglancak. ? Acık Havada HıcBır Sorun yaratmıcak ?

Cevap: Acil Yardım Abiler =/

bende servo pms800 var bende 4 tane 400watt bağlıyorum banamısın demiyor.. fakat startech zayıf bir anfi.. yinede sen bilirsin ama programın ortasında şişer seni sıkıntıya sokar bu mixer söylemedi deme.. ama bir ay nasıl olsa geçer... power alır dertten kurtulursun...

Peki Power almadan benı 4 Kolonla Garantı goturcek bısı Yokmu Hocam =/

Guncel konu

Startech ps800 kabul edersen ben sana sıfırını, 2 yıl garantili olarak 700 TL ye veririm. Yanmaya dayanıklıdır yakamazsın ama ses kalitesine birşey diyemem. Elbetteki ses olarak daha kaliteli ürünler yok değil, mal paraya tabi, Saygılarımla,

Peki 600 700 civarında alınabılecek en ideal startech ps800 mu ? dediğim gibi 4 kolon 400 veya 500 w Baglancak .. Sısme Bogulma yanma Gıbı sıkıntı cektırmıcek Onerılerınızı Beklıyorum.

startech ürünlerinde gerçek topraklı priz den ve 220 net olarak voltaj alırsan sorun çıkmaz güzel çalışırlar ama voltaj düşerse, gerçek topraklı priz olmazsa amfi uğultu yapar buda seni rahatsız etmeye yeter. Daha iyi ürün dersen 100 TL daha ekle sana 800 TL ye sıfır Crayz Küp amfi vereyim bunlar daha tutuldu 4 kolon ile rahat çalışır. Kule kullanırsan 2 kule den fazla takmamalısın.

İşte özellikleri,
Ürün Özellikleri

• 2x400 Watt 4ohm power amplifiers
• Built-in 400 watts power amplifier(max)
• 16x16:256 program 18 bit digital reverb
• Variable digital delay
• 8 balanced XLR mic mic input
• 8 unbalanced line inputs 1/4" TRS jacks 2 gitar input 1/4" TARS jacks
• 9/10 CH cd/tape input RCA
• Gain control
• Super masical 3-band EQ at mono channels
• Main output to external power amplifier
• 4x1/4" TRS jack for speaker connection
• Mix out TRS jack
• RCA Rec out
• 3 Band EQ for all master control
• Fan Cooling
• Led İndicator and Vu-meter
• rock mountable

Kolay gelsin Saygılarımla,

Bişey demeyı unutdum cok ozur dılerım Anfıye Bir Baglama pa800 klavye Klarnet Perkusyon ıcın Mıkrofon + ses Mıkrofonu cıkıs olarak 4 tane kolon k.bkmayın Herseferınde Vurgluyorum bundan once pmc 8 promax kullanıyodum 2 kolon baglıyoduk cıkısına Zar zorr Bole bOle 1 Sezon Gecırdık Cok zor durumda Kladık Yanı Bıdaha Aynı Seyler Yasansın ıstemıyorum o yuzden bu kadar uzerınde duruyorumm . o Yuzden Benım kafama zorla startech ps800 sıfır mıxer soktular bana mantıksız geldı rahat calıstırmak ıcın bunu anfı lazım ılakı adamlar hala gerektırmez dıyıp duruyolar.. O yuzden Butcem bellı 700 tl yı gecmcek Yukardakı enstrmanları baglıyıp 4 kolono cıkıs alıp power gerektırmeyen Sorun yaratmıcak kafamızın rahat olacagı marka model Arastıyorum Nasıp Olursa Sızden de alabılırım.

Guncel konu

konu guncell