• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

acil yardım or700 v2 registion sesleri sabitleme

• Konbuyu başlatan must327
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 2K

must327

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha a2000 v2 plus emo
Arkadaslar registin memoride sesleri sectigimde ses kararlari ve ritm deisiyo nasil sabitliyebiliriz bilgilendiriseniz sevinirim

Cevap: acil yardım or700 v2 registion sesleri sabitleme

Sadece voice ve harmoni kutucuğa işaret koy diğerleri boş kalsın. nelerin birlikte gelmesini istiyorsak o kutucukları işaretliyoruz

gerekli yardım yapılmış

birçok yamaha kullanıcısı regist memory özelliğini sadece ses için kullanıldığını zanneder, halbuki ses için zaten seslerin bölümünde user tuşu bunun içindir. regist memory özelliği bir şarkıyı çalarken gerekli bütün ayarları tek tuş altına toplamaya yarar, örnek; çiftetelli çalıcam ritmi seçiyorum sesi seçiyorum koma açıyorum transpoze ayarlıyorum tempo hızını seçiyorum ve bunu memory 1'e kaydediyorum istersem eksiltebilirim istersem daha fazla şeyler ekleyebilirim bundan sonra memory 1'e bastığımda bu bütün ayarlarım gelecek.asıl amacı budur. siz user tuşuna istediğiniz sesleri istediğiniz şekile editleyin hiçbir aksilikde yaşamazsınız. saygılar...

Hocam bu ise yaramadi yine ayni sesler kararlar deisyor