• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha or700 v1 acil yardım

a.eren_89

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
merhaba abilerim yamaha or700 kullanıyorum 1 aydır kullandığım ritimler vardı birisi klavyemi kurcalamış flash belleği takıp ritimlerimi açınca karmakarışık veriyo sesler de karışık geliyo mesela bağlama seçiyorum klarnet çalıyo. ritimlerin hemen hemen hepsinde gümle(kickler) gelmiyo çok karışık çalıyo. fabrika ayarlarına dönderdim, setimi flaşh belleğe tekrardan attım, hatta başka bir flash bellekle de denedim düzelmedi. kendi orjinalinde yüklü olan ritim ve seslerde problem yok ama flash belleği takınca daha önceden kullandığım sesler ve ritimler olmuyo lütfen yardım edebilir misiniz?

Cevap: yamaha or700 v1 acil yardım

Or700 v1 ise arka tarafta alette bir çıt çıtlı mandal olması lazım ordan mandal ile oynanmış olup arabic olarak değişmiş olabilir alette o arkadaki mandalı diğer konuma al sorunun düzelebilir .

hocam mandalı değiştirdim ama yine olmadı :(

çok tşk ettim klavye yanımda değil yarın deneyeceğim inşallah düzelir

hocam; bende daha önceden or700 klavyem vardı. yedekte set var. buraya nasıl yükleneceğini bilmiyorum. ihtiyacın olursa bana USB gönderirsen sana yardım edebilirim.. tel:0282 673 3074 dahili: 146 Hüseyin BABACAN- ÇORLU

çok tşk ederim arkadaşlar özellikle efes nickli hocam kimse klavyeyi kapalı şekildeyken çevir dememişti sonunda düzeldi..

Sorunun düzeldiğine sevindim hiç or700 v1 kullanmadım ama yardımcı olabildiysem ne mutlu .

ilk v1 çipli model ise eğer setinde bozulmalar oldu ise sana kendi toplama setimi gönderebilirim. Diğer problemin zaten çözülmüş. Kolay gelsin. Saygılarımla,