• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Acil yardim...

• Konbuyu başlatan ezgi33
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 2K

ezgi33

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Yeni alşdiğim pa 800 orgumun üzerinde yüklü bir set geldi çok güzeldi ben bu setin üzerinde ritimlerin yerlerini sazlarin kendime göre düzenleme yaptim...yani bu seti bir kaç defa save ve load yaptim....sonra internetten serkan set diye bir set indirdim virüs tarmasini falan yaptim orga bu seti kurdum güzel bir set ama eski setimi tekrar yükledim bazen erör veriyo bazende ritimler ve sazlar düzgün çalmiyo...neyapmaliyim.....

Cevap: Acil yardim...

Merhabalar kardeşim elimde olan set flaşta yedek varmı var ise ramı sil büyük bir ihtimal glabal den kaynaklanıyor olabilir tekrar yükle

arkasaşlar setleri nasıl burdan indirecez yardımcı olsanız

arkadaşım okumadınız galiba.ortada set yok.arkadaş bir konuda yardım istiyor.daha dikkatli okuyunuz konuları..set arıyorsanız korg bölümüne bakınız.ir sürü set mevcut sitemizde...

Yeni alşdiğim pa 800 orgumun üzerinde yüklü bir set geldi çok güzeldi ben bu setin üzerinde ritimlerin yerlerini sazlarin kendime göre düzenleme yaptim...yani bu seti bir kaç defa save ve load yaptim....sonra internetten serkan set diye bir set indirdim virüs tarmasini falan yaptim orga bu seti kurdum güzel bir set ama eski setimi tekrar yükledim bazen erör veriyo bazende ritimler ve sazlar düzgün çalmiyo...neyapmaliyim.....

arkadasım setini bana yollarmısın kontrol edeyım

armonimusic@hotmail.com