• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

acilen görüşlerinize ihtiyacım var

egedoruk

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
soundcrat efx 8 hakkında bilginiz var mı performans açısından. iyi bir alet midir. küçük bir bar için yeterli midir. klavye, ney, saz, ritm ve telsiz mikrofon bağlandığını varsayarsak doyurucu olur mu.tabiki power anfi var 4 alman behringer hoparlör var.dynacord powermate 1000 daha mı kötü bir mixer.

Cevap: acilen görüşlerinize ihtiyacım var

arkadaşlar konu günceldir yardımınızı bekliyorum

Dynacord 1000 Soundcraft'ın bu modelinden biraz daha üstün bana göre..Dynacord'un 48 bit'e kadar efekt desteği var diğerinde 24 bit..Efekt sayısı Dynacord'da 100+20 diğerinde 38..Ayrıca Dynacord'da 2 ayrı efekt seti var aynı anda 2 efekt kullanabiliyorsunuz diğerini ise bilmiyorum çok tanıdığım bir cihaz değil..Ve en önemlisi Dynacord aktif power'a sahip olduğu için çok amaçlı kullanabilirsiniz..

Ben yıllardır Dynacord powermate 2200 kullanıyorum 24 kanalın nerdeyse tamamını kullandığım oldu defalarca cihazda en ufak bir sorun yaşamadım sizin kullanacağınız enstrumanlar çok rahat her iki cihazda da kullanılabilir o konuda rahat olun...

Soundcraft kalitesini ispatlamış bir cihaz ses kalitesi bir çok kullanıcıyı oldukça tatmin ediyor Dynacord da yabana atılacak bir cihaz değil özellikle Türkiye'de çok fazla kullanıldığı için sevis yedek parça konusunda sıkıntı pek yaşanmıyor..Bence nasıl yaparsınız bilmiyorum ama her iki cihazı dinleyerek karar verin...

İkisi de çok kaliteli markalar. Elinizde power ampli olduğunu düşünürsek soundcraft daha mantıklı olur. Efect sayısının 100-200 olması çok şey değiştirmez bence, sonuçta kullanacağın efectler 3-4 adedi geçmez. Bu arada power yok da satın alacaksanız dynacord daha pratik bir çözüm olur.