• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

acilen görüşlerinizi bekliyorum...

torukmakto

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
roland BK-5or&roland g-1000
arkadaşlar bu mixer anfiden bitane şipariş edecem..teşhir ürünü 600 e bırakıyolar..sizce alyımmı yarın şipariş verecem..KÖNİG PMG14/4FX MARKA 14 KANAL 2 X 450 WATT POWER GÜÇ MİKSER AMF

Cevap: acilen görüşlerinizi bekliyorum...

hata yaparsınız..paranız çöpe gitmesin bence..

Bende alma derim. 2. el piyasası 400 - 500 TL ye düşer ki sizi mağdur etmeye yeter. Ben alma derim. Saygılarımla,

uzun süreli kullanım için düşünülürse alınabilir. özelliklerine göre fiyatı gayet uygun. bide bu anfinin yanında kullanacağın ekipmanda önemli hocam. yani kabinleri anfiyemi bağlayacaksın yoksa power anfi kullanıyormusun? kaç kabin bağlarsın vs.. bunlarda tavsiye edip etmeme konusunda önemli etkenler. ama şekil itibariyle bu özelliklerdeki bir powermixer 600tlye çok uygun bence

uzun süreli kullanım için düşünülürse alınabilir. özelliklerine göre fiyatı gayet uygun. bide bu anfinin yanında kullanacağın ekipmanda önemli hocam. yani kabinleri anfiyemi bağlayacaksın yoksa power anfi kullanıyormusun? kaç kabin bağlarsın vs.. bunlarda tavsiye edip etmeme konusunda önemli etkenler. ama şekil itibariyle bu özelliklerdeki bir powermixer 600tlye çok uygun bence

%100 katılıyorum..

düğünlere çıkmayı düşünüyorum...2 tane 500 watlık kolonu kaldıracak bi power mixer ve 2 tanede 500 lük kolon almayi düşünüyorum.temiz 2. elde olur..bu konuda yardımcı olmayı düşünen arkadaşlar ...5326931678 no lu telden bana ulaşırlarsa memnun olurum...saygılar..mustafa bayram...