• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Açılış Ses ve Ritimleri,Padları vs. Nasıl Ayarlayabilirim?

• Konbuyu başlatan ARIKAN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 3K

ARIKAN

Administrator
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA1X & KORG PA3X PRO
Arkadaşlar ben pa1x de ilk yüklediğim sette kendime göre çeşitli düzenlemeler yaparak ilk yüklenilen setle karışmasın diye kendi ismimi vererek farklı kaydederek bu güne kadar kullanıyordum. Sette bir sorunumm yok ama hala set orjinal halindeki gibi org açıldığında o performance, ritim, pad ve tranzpoze ayarları ile açılıyor. Her seferinde transpoze sıfırlamaktan ve ritim ses değiştirmekten artık gına geldi (bıktım ki artık sormayın :D). Sitede araştırdım ama detaylı bir anlatım bulamadım. Bilen arkadaşlarımız varsa pa1x bilmeseniz bile bana fikir olması açısından pa800 açılış ses, ritim, pad vs ayarlarının nasıl yapılarak kaydedildiğini bana açıklayabilir misiniz?
Yardımlar için şimdiden teşekkür ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Açılış Ses ve Ritimleri,Padları vs. Nasıl Ayarlayabilirim?

Anlayan kimse yok mu? Pa800 de olur, aralarında yazılım olarak pek fark yok aslında...
Güncel....

2010 yılında üye olmuşsun.
Yaşın 38.
7 adet konu açmışsın.
Onca yıla rağmen 11 kere teşekkür etmişsin.
Hala sabahın bu vaktinde "Anlayan kimse yok mu? " diye sorup, güncel diye mesaj yazmışsın.
Senden daha sabırlı ve metanetli ve de meşakkatli üyeler şu anda uykudalar ve dinlenmekteler...

2010 yılında üye olmuşsun.
Yaşın 38.
7 adet konu açmışsın.
Onca yıla rağmen 11 kere teşekkür etmişsin.
Hala sabahın bu vaktinde "Anlayan kimse yok mu? " diye sorup, güncel diye mesaj yazmışsın.
Senden daha sabırlı ve metanetli ve de meşakkatli üyeler şu anda uykudalar ve dinlenmekteler...

2005 Yılında üye olmuştum ve vip üyeliğim vardı, serverler yenilenince önceki üyeliğim kaybolduğundan yeniden üyelik açtım... Diğerleri ile ilgili olarak da; :cool: diyorum sadece...
Konu güncel...

Konu güncel...

Konu güncel...

Konu güncel...

arkadaşım bende pa800 de aynı sorunu yaşamıştım,allah razı olsun arkadaşların tavsiyesiyle düzelttim. pa 1x de nasıldır bilemem pa800 de olur dediğin için yanıtlıyorum. çşhazı ilk açtığında ,hemen transpozeni ve diğer ayarlarını düzelt ve performans olarak ,açılıştaki ayarlarını ekranın ütünden kaydet. bu kadar . ben böyle düzelttim. ama padlere gelince onu hala halledemedim ,sen öğrenirsen banada anlat lütfen, kolay gelsin

ayarlamaları yaptıktan sonra 1. banktaki 1. sesi performans olarak yeniden kaydet.boylece org ilk açıldığında kayıtlı şekilde gelir

Teşekkürler arkadaşlar dediğinizi uyguladım. Şimdi kendi seçtiğim düzende açılıyor. Çok teşekkür ediyorum sizlere...
Pa1x ile Pa800 kullanım olarak aynı. Sadece Pa1x de DISK düğmesi yerine pa800 de MEDIA denilmiş; pa1x de disket ve cdrw (gerçi benimki arızalandığından uyumlu dvdrw taktım) var, pa800 de usb portu var.
Arayüz yazılımı her ikisinde de aynı sonuçta...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 65.4%
  • Kararsızım

Oy: 7 26.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.7%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri