• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

AdAmInA GÖRE MUAMELE

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yazıyorum

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa2x pro
AdAmInA GÖRE MUAMELE evet bu trakya müzik sitesi aynen öyle
işine gelmeyeni siloyor
hoşuna gitmeyini kitliyor.
burda hiç bir konu tartışılamıyor
nazi kampı gibi bi yer burası.
baskıcı rejim sindirme politikası
yani tayyip politikası güdülüyor.
MOOOOOOD ların kimseye tahammulü yok.
zaten bana göre çoğu yandaş MOOD.
yada parayla MODoluyor benim düşüncem
tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş.misali
bir modun doğum günü oluyor alllllaaaaah
site yıkılıyo yarap metiyeler düzülüyo
sen bi konu aç dönüp yüzüne bakılmıyor.

Cevap: AdAmInA GÖRE MUAMELE

Arkadaşım son derece yanlış düşünüyorsun bende burda yıllardır modum 1 tl almışlığım var ise kefen param olsun. Sizler için burdayız vede yalan yanlış kimsenin kimseyi banladığıda yoktur. Bende birden fazla üyelik gerçekleştirsem İP numarasından Modlara yakalanır vede banlanırım kural kuraldır. Kurallar sitenin daha büyük geleceğine olan özgüveni arttırır vede olması şarttır. Kimsenin burada siyaset yaptığı falanda yoktur. Müzisyen duygulu insandır vede asla taraf ta olamaz. Varsa siyasi bir görüşü kalbinde saklıdır. Bende 20 yılı aşkındır ev düğünlerine giderim her yörenin, her siyaset mensubunun ve görüşlüsünün düğününe sen kimsin deyip sormadan gittim ve tek hedefim ekmek param oldu. Kardeşim öfke ile kalkan zarar ile oturur diye bir ata sözü vardır. Bende böyle şeylerle öfkeleneceğine kendini bizlerin yerine koyarak bir soruştur. Bizim senden, senin bizden farkın olmaması gerekir ki bu anlayış ile yıllardır arkadaşlığımızı büyük temeller üzerine kurduk ve devam etmekteyiz. Yanlışın neresinden dönülürse kardır bence özür dileyip kusurun her ne ise telafisine bakmak için zaman kaybetmemelisin. Daha güzel bir hoşgörü anlayışı ile ve Saygılarımla,

Terbiyesizlik yapmayın...!
Kusura bakmayın benim tavrım değerli büyüğümüz Sazgrubu hocam dan daha sert olacak.Size yine de "adam gibi" bir cevap vermiş.
Ama "adamına göre" muamele etmek için önce karşımızda bir adam bulmamız gerekir.
Hiçbir şekilde bu şekilde kimseye,hele hele bir bayana hakaret edemezsiniz.Eğer yönetici olan bir bayana bu şekilde hakaret edebiliyorsanız ben zaten sizin adamlığınızdan şüphe ederim...!
Forum yönetimiyle ilgili bir derdiniz varsa bunu insan gibi anlatırsınız,bu şekilde terbiyesizlik yaparak değil...
Süresiz olarak sizi banladım,size kendi seviyesizliğinize uygun bir web alanında uğraş göstermenizi tavsiye ederim.
Konu kilitlendi...

Ch.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Arkadasım profilinde yazan YAŞINA baktım,benden 10 yaş büyüksün.Birde yazdıklarına baktım fakat yaşına saygımdan sana kendi düşüncelerimle yazacak bir kelime,bir söz bulamadım.O yüzden sana,Hz.Mevlana'nın çok güzel bir sözü ile cevap vermek istiyorum;

"Suskunluğum asaletimdendir.Her lafa verecek cevabım vardır.Ama bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adamı mı diye"

Saygılar...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...