• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

admin e özel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

macitvega

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron x1 + yamaha dx7 II hd
sayın adminim mod larınıza konuşma uslub dersi verirseniz sevinirim moderator olup ta itici konuşmak hiç yakışmıyor

Cevap: admin e özel

Sayın MacitTyros;

27/01/2012 cuma günü(bugün)Adminimiz Sayın Timur İLHAN ve bütün yöneticiler çırağan sarayında şikayetiniz üzerine olağanüstü toplandık ve admin beyden çok önemli talimat ve ültimatomlar aldık.Kendisi "MacitTyros" isimli kullanıcıyı 'nin 6.ve 10. maddesi gereği dikkate almamamızı ve madde bahsedilen işlemleri yapma özgürlüğümüzün olduğunu beyan etti.İşbu alınan kararı tarafınıza tebliğ ederek,tarafınızdan da okunduğuna dair tebellüğ istemekteyiz.Lütfen bu yazıyı yazıcınızdan çıkartıp tebellüğ ettiğinize dair altına imzanızı atınız. :):)

Arkadaşım artık her yazdığın dalga geçer gibi bıkmadın usanmadın başlıkta "admin e özel" yazmışsın ya bu kapakta "sana özel"

saygılar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

maddelermi :) duyanda sanar devlet yönetiyorsunuz

banlamaktan başka ne yapabilirsiniz onu merak ediyorum

1.)Tabikide devlet yönetmiyoruz ama sen burda telif hakkı gerektirecek birşey paylaş o hakkın sahibide seni mahkemeye versin ozaman devlet seni çok güzel yönetir mahkeme huzurunda,İşte ozaman senin o hafife aldığın siteye kayıt olurken kabul ettiğin site sözleşmesindeki maddelere dayanarak şu moderatör ve yönetici kardeşlerin hiç bir mesüliyet almayarak suçun tamamen paylaşan kişiye ait olduğunu belirtiyor ve mahkemede delil olarak kullanılıyor.

2.)Banlamaktan başka mesela görevlerimin arasında mesaj düzeltme, IP kontrol etme,ondan sonra senin gibi üyelere uyarı yapma ondan sonra yine senin gibi üyelere kaç defa banlanmasına rağmen kovulduğu yere yine üyelik açarak gelip, bizde senin olduğunu bildiğimiz halde müsade etmemiz ve senin banlanmandan hiç ders almayıp tekrar aynı hareketlerine devam etmene sabretmek... yani,son ana kadar sabretmek...

Peki senin bu sitede bulunma amacın nedir ? Sen ortalığı karıştırmaktan başka ne yapabilirsin ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sevgili dostum çok iyi bilinmelidir ki Moderatörler ve tüm yönetimdeki arkadaşlar bu sitenin korunması ve devamı için vardırlar. Her zaman Site çıkarlarını kendi çıkarlarından önce düşünürler ve Siteyi temsil ederler. Elbetteki uyarılarda yaparlar, cezalarda verirler bunlar sitemiz kurallarında açık açık belirtilmekle beraber zamanı gelince birkez daha uyarma gereği duyulan kişileri uyarırlar. Yönetimdeki arkadaşları hiçe sayan elbetteki site menfaatlerini de hiçe saymış kabuledilir. 50 değişik niçk lede gelseniz sizi tanımazlar sanmayınız. Belki de hatalarından ders çıkarmış ve bizlerle daha güzel paylaşımlara var olduğunu ispat edecektir diye sabırla müsamaa gösterirler bu kör olduklarını göstermez. Kendisine saygısı olmayanın başkasına saygısı hiç olmaz. Bu nedenle bence önce kendinize saygıyı hak edip müzik insanı olarak saygıya, sevgiye ve dostluğa son derece duyarlı biri olarak aramızda olun ve özenen değil, Özenilen olmaya çalışın lütfen. Saygılarımla,

Bu lafların önemli bir kısmı sanırım bana...!
Bakın; siz Demo yarışması konusunda konuyla ilgisi olmayan saçma sapan şeyleri gündeme getirdiniz.
Üstelik bunu yaparken konuya "koskoca Macit Vega..." diye başlıyorsunuz devamında yine ilgisiz şeyler söylüyorsunuz.Ve buna rağmen sizin durumunuzu şimdi beni şikayet ettiğiniz Admin ile konuşuyorum ve açıkçası sizden gelecek cevaba göre hareket etmeyi düşünürken Demo Yarışması konusunda saçma sapan ithamlarla karşılaşıyorum...
Sizi sert bir şekilde uyarıyorum garip bir şekilde site yönetimini eleştiriyorsunuz...
Bu konuda bile yönetime kafa tutmaya kalkıyorsunuz...
Kusura bakmayın da siz kimsiniz Allah aşkına?
Siz 43000 üyeli forum camiamızda sadece ve sadece bir üyesiniz ve kimseden daha büyük değilsiniz.
Bu nedenle artık çocuk gibi saçma sapan tavırlar sergilemekten vazgeçin lütfen...
Ve şahsi hırslarınızı buraya taşımayın...

Ch.

.
Moderatör arkadaşlarım sabırla size tahammül edip açıklamalarda bulunmuşlar.

Sonunda da gerekli işlem yapılmış (banned) ve iyide olmuş.

.
Moderatör arkadaşlarım sabırla size tahammül edip açıklamalarda bulunmuşlar.

Sonunda da gerekli işlem yapılmış (banned) ve iyide olmuş.

Hocam tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer yine kürkçü dükkanıdır.Arkadaş buraya yine gelecektir. ;)

Topic konusu hakkında bilgim yok.
Ancak; "haberci_arif" arkadaşımıza telif hakları konusunda katılmıyorum. Ben bu sitede telif hakkına riayet edilmeyen bazı program (crackli) paylaşımları hatırlıyorum. Yanlış hatırlıyorsam lütfen uyarın beni.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri