• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Admin sorum size ?

• Konbuyu başlatan dzenga
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 11
  • Görülen : 5K

dzenga

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Pa800 de kullanmış olduğum setin boyutunu düşürmek için media/ erase ... saund bolumunden kıtleri fazlasıyla silip tekrar yukleme yapıyorum fakat kesinlikle 1 kademe dahi boyutu düşüremedim ...

Tecrübe ve bilgilerinize güvendiğimden size sormak istedim ...

Şimdiden teşekkürler !!!

User DK daki kitlerden 2 adet silerek boşluk yaratmak ve yeni kitimi koymak istemekteyim. Bu şekilde olmazmı !!!

Çünki ramimde yer variken kit yüklemiştim ve boyutum çok yükselmişti , aynı kiti silerek düşüremiyorum ilginç , çözümü ne olabilir acaba ?

Cevap: Admin sorum size ?

Arkadasım bu sitede senin sorduğun soruya cevap verebilecek bir sürü üye var sadece admine sormana gerek yok...Bilen arkadaş konunu okuduğunda gerekli cevabı verecektir...Konu başlığını konu içeriği ile igili olarak düzeltmeni rica ediyorum...

sound > record kısmına girerek menü butonuna basarak multi sample den ram içerisinde bulunan yüklü kullanmadığınız sampleleri üst menüden earase seçeneği ile tek tek silebilirsiniz. bu sayede yüklü setinizi hafifletebilirsiniz.

sound > record kısmına girerek menü butonuna basarak multi sample den ram içerisinde bulunan yüklü kullanmadığınız sampleleri üst menüden earase seçeneği ile tek tek silebilirsiniz. Bu sayede yüklü setinizi hafifletebilirsiniz.

teşekkürler fakat bu yöntemlede maalesef boyutumu düşüremedim , ve ilginç olan 2 adet kit yüklemeden set boyutum düşüktü , bıu kitleri yükledim ve setin boyutu çok yükseldi , aynı kitleri silerek düşürmek mümkün değilmidir.

Ve acaba seti tekrar save yaparken mi hata yapıyorum çünki multisample silmeme rağmen boyutu hiç düşüremedim ? Tekrar teşekkürler

Yardımcı olabilecek arkadaşlarında konuya katılmasını rica ederim. Bu tüm kullanıcıların sorunudur ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

nerden kontrol ediyorsunuz set boyutunu ?

dostum ben dum kıt sılmek ıcın. setı save yapıp, sonra setı ram den sılıp kullndıgım drum kıtlerı yukluyorum kullanmadıklarımı yuklemıyorum.

dostum ben dum kıt sılmek ıcın. setı save yapıp, sonra setı ram den sılıp kullndıgım drum kıtlerı yukluyorum kullanmadıklarımı yuklemıyorum.

Piyanist 74 söyledikleriniz kafama yatıyor , rica etsem biraz konuyu açabilirmisiniz

Halen konuyu takip etmekteyim !!!

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri