• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Adobe audition 3 md-altyapi üzerine vokal kayit... Acil yardim

• Konbuyu başlatan abdul
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 20
  • Görülen : 7K

abdul

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Selamlar Arkadaslar,

Adobe Audition 3 ile MD üzerine sarki söyleyip DEMO hazirlamak istiyorum ! Bir türlü basaramadim. Arkadaslar cok bilgi sahibi degilim , hatta hemen hemen hic denebilir. Onun icin bu programin resimli ya da görüntülü tanitimi varsa lütfen LinK ekleyin.

Bu linklere cok ihtiyacim var... Programin ayarlarini yapamiyorum . Onbord ses karti ile kayit sorun mu oluyor acaba. Cünkü MD 'yi 1. kanal da import yaptiktan sonra 2. kanalda kayda girmek istiyorum . Ama sadece sesimi kayda alacagi yerde MD 'yi beraber RECORD yapiyorum. Yani 2 MD üst üste kayit oluror . Bu da hic hos olmuyor tabii ki ...

Yoksa bir SES KARTI almam gerekir mi? USB Ses kartlari var 2 kanali olan. Alsam daha iyi sonuc elde edebilirmiyim?

Cubase ve MusicStudio programlari benim icin cok karisik ! Goldwave programi da yükledim. 6 aydir bir tane DEMO daha hazirlayamadim.

Ilginize bilginize simdiden tesekkürler

Cevap: Adobe audition 3 md-altyapi üzerine vokal kayit... Acil yardim

audition programını kısa bir süre kullandım ama klavyeden kayıt için kullandım md üzerine kaıt yapmadım..öncelikle ses ayarlarından kaydetme bölümünü mikrofona ayarlayıp açmalısın..onboard ses kartınıda görür program ben mikrofon girişine aleti bağlıyordum o şekilde ses alırdım.kayıta gelince kanalların sol tarafında kareler var R harfi olandı sanırım o kutucuğun yandığı kanal kaydın alındığı kanaldı,öyle hatırlıyorum..bir kanala altyapını at diğer kanalı işaretle kayda geç..ChordSolo hocam size daha detaylı bilgiyi verecektir.

mixcraft 4.2 full kullan

ABDUL kardeş sen sıkma canını akşama resimli anlatımın hazır olur ben açıklarım sana her türlü detayı olmadı msn eklersin sana tane tane söylerim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

ABDUL kardeş sen sıkma canını akşama resimli anlatımın hazır olur ben açıklarım sana her türlü detayı olmadı msn eklersin sana tane tane söylerim :)

Burdan paylaşında bizde faydalanalım, şimdiden teşekkürler

ne demek çetin bey yeterki siz mutlu olun :) YENİ BİR KONU OLARAK AÇAYIMMI YOKSA BU KONUNUN ALTINAMI DEVAM ETSİN :)

Yeni bir konu açın ve detaylı şekilde anlatın bizde konunuzu sabitleyelim herkez faydalansın.

Elimden Geldiğince yapmaya çalışacağım

Selam arkadaslar...

Ben bu programi forumdaki IST-AHMET adli arkadasin tavsiyesi üzerine indirdim... Kullanimi basit görünüyor. Bu programin tanimini tabii ki burda yayinlamak, resimli anlatmak varsa Link olarak paylasmak bu sitenin ayakta kalmasi icin daha hayirli olur....Cetin kardesim hakli bu konuda yani...

Adobe AUDITION 3 ile nasil MD üzerine kayit yapabilirim sorunsuz? Effekt uygulama, mastering, yani bunlari bizde ögrenmeye calisiyoruz...Ama her agizdan birsey yazilirsa buraya kafamiz karisiyor.Ne olur konuyla ilgili yok su program kullan yok bunu kullan, olmuyor...Program tavsiye ediyorsaniz arkadaslar, detayli aciklamasini da ekleyin de buraya herkes faydalansin , degil mi???

Tecrübeli arkadaslarin paylasimi daha cok kazandirir hepimize bence...

Kaldi ki bilgi paylasmakla cogalir.....

Ancak arkadaslar ben son 1 haftada en az 4-5 program yükledim bendekilerle beraber 7 tane müzik programi yükle- sil HEP BASA DÖNDÜM.

DAHA BIR TANE ADAM GIBI DEMO ÜRETEBILMIS DEGILIM...

YAPABILSEM...ALIN HEPSI FEDA OLSUN SIZE...

Hersey müzik icin, sanat icin...

Saygilar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Arkadaşım bana sövsen haklısın acil işlerim çıktı çalışmalara şimdi başlıyorum bugün sabaha kadar bile sürse sana parça okutturacam o proğramdan