• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Adobe audition 3 md-altyapi üzerine vokal kayit... Acil yardim

• Konbuyu başlatan abdul
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 20
  • Görülen : 7K
Cevap: Adobe audition 3 md-altyapi üzerine vokal kayit... Acil yardim

Selamlar , HASAN kardesim...:) Nick'ten tahmin ettim... :)

Yok ya benim sitemim sana degil... Baska arkadaslara.. Kendimi nasil hissediyorum bir bilsen ? Yari yolda birakilmis gibi.. Eee bizde burda zaman öldürüyoruz acemi de olsak ! Fakat bazi arkadaslar program tavsiye ediyorlar...Kafam iyice allak bullak oldu...

Benim derdim. Bu Adobe iyi programmis. Biraz inceledim internette. Hatta effekt olarak da gelismis deniyor. Yani benim seviyemde olan birisi icin uygun olabilir. Beni daha iyi anlaman icin kisaca Hasan kardesim ARAMA 'dan benim ABDUL yaz bu MD kayit ile ilgili tüm mesajlarimi görebilirsin....

Tekrar yazmim buraya simdi...

Bir yerde takiliyorum. Bilgisayar , ses karti , yada mikrofon ayarlarini yapamiyor olabirim . Belki de ondan sonuca ulasamiyorum...

Bu arada ilgin icin cok sagol....Diger arkadaslar da iyi niyetli olarak tavsiyeler de bulunuyordur eminim. Ama bu yeterli olmuyor iste maalesef

Bilmem anlatabiliyormuyum...

Saygilarimla

Sen ayarlarla oynama usta bugün paylaşcam bu proğramın kullanımını eve efektleri güzel :)

Tesekkürker Hasan kardesim,

Simdi gördüm, Mersin 'limisin? Ben de valla yazlari gelebiliyorum... Viyana'da yasiyorum. Müzik dedik, bir hobby dedik, kendimizi birseylerle ugrastiralim dedik, buralara geldik iste. Ama bir ses kaydi yapamiyoruz iste ;)

Valla ne diim , Sen bana bu programi ögret, bende bu isi tam profesyonel cöziiim, eee artik ben seni bulurum Mersin'de. Bir dost kazanirsin...

Herkes birsey söylüyor, buradaki arkadaslar da senin gibi hazirlar yardima sagolsunlar, ama iste daha dogru adamini bulamadim, bana yol gösteren.

Insallah olur be hemserim... Sana msn 'i mi de verim....Daha iyi olur bence...Sorular olursa sorarim arada. Tabii uygun görürsen. Buraya zaten ben üyeydim daha öncelerden 1 yildan fazla olmustur kesin ama silinmis, site yenilenmis galiba... msnadresim: antonio@live.at

Valla heycanla bekliyorum anlatimlarini bu programla ilgili...

Anlatım bitti usta şuan convert ediyor az kaldı :)

Bİ sorun olmazsa 40 dk sonra hazır

USTA ELİMDEN BU KADAR GELDİ

VALLA DAHA BAKMADIM , AMA LAFININ ERI BIR ARKADAS OLDUGUN KESIN HEMSERIM....SAGOLASIN HEMSERIM...INCELEYECEGIM...calismalara basliyorum...

Tekrar eline koluna agzina saglik diyorum....Selamlar...

Ben teşşekür ederim saygından dolayı usta bu arada özlemiştim bu lafı en son ilk okulda arkadaşımdan duymuştum '' LAFININ ERI BIR ARKADAS OLDUGUN KESIN ''

Kardesim insan bildikleri paylastikca zenginlesir.Gerisi hikayedir....Ben sayende birseyler ögreneyim, basarayim, o cümleyi ben sana hergün yazarim bu foruma!;):)

Bir de su var: YIGIDI ÖLDÜR HAKKINI VER !

ki hakkini vermissin olayin...

valla daha denemedim anlattiklarini ama en azindan bir DOST daha kazandin. msn adresimi özelde görüsürüz, tanisiriz diye vermistim sana. Bu programla ilgili degil yani, hemseri oldugumuz icindir. Dilersen eklersin. Yok dersen gönüller bir olsun derim, anlayisla da karsilarim.

Ben ne diiim , senin gibi genc arkadaslarin müzikle, özellikle Türk halk müzigiyle ugrastigini görmek, bizleri de burda gururlandiriyor...

Keske zamanim olsa bende baglama ögrenebilsem senin gibi, ama iste hayat zor , pek vakit kalmiyor, bizde böyle kendimizi avutuyoruz.

Selamlar

Kardesim insan bildikleri paylastikca zenginlesir.Gerisi hikayedir....Ben sayende birseyler ögreneyim, basarayim, o cümleyi ben sana hergün yazarim bu foruma!;):)

Bir de su var: YIGIDI ÖLDÜR HAKKINI VER !

ki hakkini vermissin olayin...

valla daha denemedim anlattiklarini ama en azindan bir DOST daha kazandin. msn adresimi özelde görüsürüz, tanisiriz diye vermistim sana. Bu programla ilgili degil yani, hemseri oldugumuz icindir. Dilersen eklersin. Yok dersen gönüller bir olsun derim, anlayisla da karsilarim.

Ben ne diiim , senin gibi genc arkadaslarin müzikle, özellikle Türk halk müzigiyle ugrastigini görmek, bizleri de burda gururlandiriyor...

Keske zamanim olsa bende baglama ögrenebilsem senin gibi, ama iste hayat zor , pek vakit kalmiyor, bizde böyle kendimizi avutuyoruz.

Selamlar

sonsuz saygılarımı sunarım abi msn verim ben sana buyur hasansolmaz_583@hotmail.com