• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Afedersin (korg pa500 tr)

ugurtheorca

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pA500TR

severek ayrilanlara..pazar sabahi romantik bunalim takilmam

Cevap: Afedersin (korg pa500 tr)

valla burada yağmur da yağıyor, çok güzel olmuş... flüt değişik hava katmış..

Cok tesekkurler arkadasim

güzel olmuş eline sağlık

Tesekkurler..ilk sikayet geldi apartmandan, bu ne yaw apartmanda mi oturuyoruz dugun salonunda mi belli degil dedi yan komsum:)

Tesekkurler..ilk sikayet geldi apartmandan, bu ne yaw apartmanda mi oturuyoruz dugun salonunda mi belli degil dedi yan komsum:)

diger yandaki komsuyla alt ve ust komsulari merak ettim onlarda gelirse sikayete haberimiz olsun o zaman sana yardimci olabiliriz.:D:D:D

Sagol kardesim:) apartmana yeni bi evli cift tasinmisti, komsular bu muzigin onlardan geldigini saniyomus. Bu ne bicim fantezi hergun kina cd si seyredip napiyo bunlar diyorlarmis:) sonra cozmusler benden geldigini. Hicte konduramamislar bana:) bu adam isinde gucunde ne isi var orgla morgla diyorlarmis:) yan komsuyla oturup sohbet ettik. Ustune bi de ciftetelli istedi benden:)

ah ve vah ne cektim ben bu ses sikayeti olaylarindan.komsunun issiz adadaymis gibi yasama istegini olgunlukla karsilamak gerek aslinda adam yorgundur morali bozuktur vs.ama seninde yaptigin gibi onlarida isin icine aldiginda durumlar degisiyor istek parcalar olabiliyor yani :) bu arada cekimden kaynakanan sorun sanirim ses tek tarafli geliyor

teşekkürler ellerinize sağlık,

Tesekkurler..

Kaydi direkt orgtan pc ye yaptigim icin ve orga giren ucu phones cikisina takmadigim icin mono kayit oldu. Bu sorunuma cozum bulamadigim icin bazi kayitlarim mono oluyor. Phones a taktigimda kablonun ucunu, diger ucta pc nin mikrofon girisinde oldugu zaman kayit stereo oluyor ancak ne caldigimi duyamiyorum:) pc den ses gelmiyor cunku.

Usenmeyip sarkiyi orga kaydedip sonra pc de mixcrafta attigimda sorun olmuyo.

Cok mu karisik anlattim bilmiyorum

Moderatör tarafında düzenlendi: