• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Akadaşlar bu 80 kitleri nasıl değişiyo ??

• Konbuyu başlatan FATSİ
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 2K

FATSİ

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
PA 80
Akadaşlar bu 80 kitleri nasıl değişiyo ritimler bozuk çalıyor ??

Cevap: Akadaşlar bu 80 kitleri nasıl değişiyo ??

ekranın altında ki track select tuşu ile değiştirebilirsin

Ritimler bozuk çalıyorsa kart ile set arasındaki farktandır mesela ilko-levo karta taylan seti yüklersen bozuk çalar hatta çalmaz.

arkadaşın dediği gibi bencede hocam yanlış set yüklüyorsundur,
yanlış set yüklediğinde hiçbir kit uyum sağlamaz,seslerde bozuk çıkar,bazıları doğru düzgün çıkabilir ama genelde çoğu bozuk çıkar,

hangi kartı kullanıyorsanız o kartın herhangi bir setini yükleyin deneyin aynısını yaparsa sil baştan format at bakupları versiyonu seti yeniden yükleyip tekrar deneyin düzelir

arkadaşın dediği gibi bencede hocam yanlış set yüklüyorsundur,
yanlış set yüklediğinde hiçbir kit uyum sağlamaz,seslerde bozuk çıkar,bazıları doğru düzgün çıkabilir ama genelde çoğu bozuk çıkar,

hangi kartı kullanıyorsanız o kartın herhangi bir setini yükleyin deneyin aynısını yaparsa sil baştan format at bakupları versiyonu seti yeniden yükleyip tekrar deneyin düzelir

Tşk ederim ama Yok yha ben taylan tarzı ıstıorum fakat backup ları yk aradım bulamadım

Eğer kit ler bozuk sa düzeltme imkanın vardır.Şimdi yapacağın ilk iş programa bas bozuk kiti seç ve menüye bas sonra orda samples var oraya gel ve orda vuruş davulları var oradan istedğin şekilde düzelte bilirsin ..Elimden gelidği kadar yardımcı olmaya çalıştım şimdiden kolaygelsin

tşk ederim yardımlarınız ıcın :)):)