• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Akadaşlar yamaha yep programı

PİYANİST ŞANTÖR

Paylaşımcı
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
Merhaba arkadaşlar bende vardı ama bilgisayarımdan silinmiş elinde yep dosyası hazırlama ve içinde ses değiştirebilme programları vardı iki tane rica etsem elinde olan varsa bana mail atabilirmi pianistumit@hotmail.com yada ucerer@mynet.com

Cevap: Akadaşlar yamaha yep programı

pianistumit adresine gönderdim ümit kardeşim

Çok teşekkür ederim dostum, sağol.

Bu programla hazırlanan sample dosyaları kmp 'ler gibi ham ses mi oluyor yoksa üzerinde istenilen efektler verilip tam bir sound dosyası oluşturulabiliyormu bilgisayar ortamında?

banada lazımdı indirdim arlzalı çıkmıştı..Mümkünse gönderebilirmisiniz.trakyamuzik@hotmail.com.tr

bu yep programi yamahanin hangi orglarini taniyor ve islem yapabiliniyor ?

Bu programlar ile a2000-s650-s750-s950 model yamaha orglara sample ses ,drum kit atılabiliyor veya hazır yep dosyası şeklindeki setlerden ritim ses değitirilebiliyor, bildiğim kadarı ile kmp formatlı sample sesleri waw formatına çevirmek gerekiyor.

Bu programla hazırlanan sample dosyaları kmp 'ler gibi ham ses mi oluyor yoksa üzerinde istenilen efektler verilip tam bir sound dosyası oluşturulabiliyormu bilgisayar ortamında?

Siz dizerken ham sesi diziyorsunuz ama kmp den waw a çevirip dizmek zorundasınız.Daha sonra dizdiğiniz ham sesi program vasıtası ile istediğiniz gibi reverb chrous dsp lerini ayarlayıp tam bir sound dosyası oluşturabilirsiniz .

Yep editor ve awave banada lazım dostlar. Mail adresim bluevolkan@live.com banada geçerseniz çok makbule geçer.