• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Alet Disketi Okuyor Yüklemiyor Lütfen Acil Yardım! !

mehmetonem

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Ustalarım roland e86 alet diski takiyorum disk e basiyorum user program yada user style seçip MDR ye basiyorum hata gibi bi sonuç veriyor sonra disketin içindeki ritimlerin ismi görünüyor ve isim degismemi istiyor 3 gündür helak oldum kiracam sonunda aleti ..resim ekliyorum aletin yüklemeye verdiği cevabı allah rızası için biri yardimci olsun

Ekli dosyalar

• 20160929_230738_2.jpg
    20160929_230738_2.jpg
    11 KB · Görülen: 205
Cevap: Alet Disketi Okuyor Yüklemiyor Lütfen Acil Yardım! !

Lütfen biri yardım etsin nasıl çözerim ben bunu?

Disk takıyorum demişsin.. bu disketi yenimi taktın.? çok basit bir şekilde kırılabilir.. ve ya bunun gibi hata verebilir.. bu zamanda yeni bir 1.44 disket ne zor olduğunu biliyorum.. bide disketin için de ritimler yoksa üzgünüm..

floopy disk sürücülü bir bilgisayardan disketleri kontrol et ayrıca yanlış hatırlamıyıorsam 1,44 disketi bu alet okumaz bunun yarısı kadar disketler vardı onlardan bulup denemelisin bence ...

Diski okuyor yani içindeki ritimleri orgda görüyorum ama yükle diyince resimdeki cevabı alıyorum sonra otomatikmen isim değişme menüsüne aktarıyor diskette ki ritimlerin ismini degismemi istiyor değişiyorum tekrar deniyorum yine aynı?

Diski okuyor yani içindeki ritimleri orgda görüyorum ama yükle diyince resimdeki cevabı alıyorum sonra otomatikmen isim değişme menüsüne aktarıyor diskette ki ritimlerin ismini degismemi istiyor değişiyorum tekrar deniyorum yine aynı?

Lütfen biri yardım etsin çıldıracağım

Yokmu bi fikri olan acaba disketi bicimlendirsem disket e bi isim versem bi işe yarar mı? Yada sesleri bi diskete ritimleri ayrı bi diskete mi yazsam?

Yokmu bi fikri olan acaba disketi bicimlendirsem disket e bi isim versem bi işe yarar mı? Yada sesleri bi diskete ritimleri ayrı bi diskete mi yazsam?

Disket sürücülü bir bilgisayarınız varsa bilgisayara disketteki ritimleri kopyalayın. Daha sonra disketi orga takıp format atın, sonra bilgisayara takarak ritimleri tekrar diskete aktarıp bir deneyin.
Bilgisayara aktarmadan biçimlendirirseniz ritimler gider...

En azından bu alete manuel olarak koma nasıl veririm bu konuda yardımcı olacak birileri varmı?

diskin içindekileri görüyor olması disk sağlam anlamına gelmez fotodaki mesaja göre disk bozuk kardesim baska diskin varsa pc de formatla yeniden yukle koma olayına gelince çok zaman geçti inan hatırlayamadım kolay gelsin