• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Alet Disketi Okuyor Yüklemiyor Lütfen Acil Yardım! !

Cevap: Alet Disketi Okuyor Yüklemiyor Lütfen Acil Yardım! !

diskin içindekileri görüyor olması disk sağlam anlamına gelmez fotodaki mesaja göre disk bozuk kardesim baska diskin varsa pc de formatla yeniden yukle koma olayına gelince çok zaman geçti inan hatırlayamadım kolay gelsin

diski orgda nasıl biçimlendiririm? en azından disketi orgda biçimlendirip bilgisayarda yükleyip tekrar deneyeyim diyorum ama bulamadım biçimlendirmeyi?

Hocam şuan yeniden disketleri bicimlendirip denedim disketin calistigina eminim artık ama sorun duzelmedi. .Bu arada fark ettim ki orgun içinde birbirine bağlı iki adet kablo lehimden kopmuş tam o yeşil renk olan kart şeklindeki büyük elektronik devrenin üzerinden kopmuş acaba sorun bu olabilir mi lehimlesem zarar görür mü?

eğer tam olarak koptuğundan nerden koptuğundan eminseniz lehimleyin sıkıntı olmaz

lehimin koptuğu yerde zedelenme var nasıl yaparım acaba?akşam fotoğrafta ekleyeceğim büyük ihtimalle burdandır çünkü daha öncede basmayan tuşlar vardı fişlerdeki benzer bi sorunu giderdim düzeldi en az 15 disket denedim sürücüde çalışıyor ama belliki bu kopan kablolar yüklemeye müsade etmiyor?? şaşkın şaşkın bi çözüm arıyorum?