• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

**alev alev** (f.d) yeni demo (furalabi)

furalabi

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa300
feridun düzağaç şarkısı.. çok sevdiğim bir parça... yine canlı performans.. hatalarıyla günahlarıyla beğeninize sunuyorum.. umarım beğenirsiniz.. yorumlar için şimdiden teşekkürederim...

Cevap: **alev alev** (f.d) yeni demo (furalabi)

Ağzına sağlık hocam bi nostalji yapında dinleyelim kalbimi kıra kıra

Ağzına sağlık hocam bi nostalji yapında dinleyelim kalbimi kıra kıra

teşekkürler alicim.. yeni demo yapamıyorum bir haftadır.. grip geçmedi daha.. sesim berbat... biraz toparlıym yaparım nostalji...

ihlamur kaynat yarim limon birazda nane tamamdir

harika bir şarkı tabi senin yorumun vede sesinle dahada harika olmuş.emeklerine sağlık furalabi.

harika bir şarkı tabi senin yorumun vede sesinle dahada harika olmuş.emeklerine sağlık furalabi.

çok teşekkürederim ferdesu hanım... feridun düzağaç beğeniyle takip ettiğim bir müzisyen.. yıllar önce daha lavinya şarkısını yeni yeni duyurmaya çalıştığı yıllarda tesadüfen tanışmıştık.. tabi ben tanımıyordum kendisini:)bir hafta boyunca hergün görüştük sohbet ettik :) mütevazi bir insan hiç bahsetmedi çalışmalarından :) nerden nereye... beğenmenize sevindim... umarım farklı bir renk verebilmişimdir...

Bu tarz daha uygun. Teşekkürler.....

Bu tarz daha uygun. Teşekkürler.....

aslında evet bu tarzı bende daha yakın hissediyorum mustafa abi.. fakat piyasa işi yaptığımız için hemen her tarzı bulundurmak durumundayız biliyorsun.. arada diğer tarzlardanda renkler sunmaya çalışıyorum. ama bu tarz benimde favorim.. yorum için teşekkürederim...

güncelll....

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri