• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

**alev alev** (f.d) yeni demo (furalabi)

Cevap: **alev alev** (f.d) yeni demo (furalabi)

Slow' un tadı da bir başkadır. Eline sağlık. Paylaşım için teşekkürler.

Slow' un tadı da bir başkadır. Eline sağlık. Paylaşım için teşekkürler.

teşekürederim ruhi abi.. beğenmene sevindim.. hertarzdan bişeyler sunmaya çalışıyorum... beğendirebildiysem ne mutlu bana..

güncel.....

uzun zamandır pa80'li batı tarzı demolar dinlememiştim ; şaka bir yana güzel bir çalışma.

uzun zamandır pa80'li batı tarzı demolar dinlememiştim ; şaka bir yana güzel bir çalışma.

:) ben klavyemi değiştirene kadar(ki bu önümüzdeki bir sene imkansız görünüyor) daha bol bol dinleriz pa80 batı demolarını kadir :) beğenmene sevidim hocam...

güncel....

1. grip icin her sene grip asi,si olursan grip etkilemez en azindan bende böyle :)
2. yorum cok güzel yakismis,mono olmasi biraz üzücü ama böyle olmasida nostaljiyi animsatiyor basarilar

1. grip icin her sene grip asi,si olursan grip etkilemez en azindan bende böyle :)
2. yorum cok güzel yakismis,mono olmasi biraz üzücü ama böyle olmasida nostaljiyi animsatiyor basarilar

:) griple mücadeleyi genelde hastalandıktan sonra yapıyorum.. aslında haklısınız bir aşı belkide yetecek.. güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim.. evet kayıt mono.. mikrofon klavyeye bağlı klavyedende mono çıkış alıyorum laptopla kayıt yapıyorum.. yinede beğenmenize sevindim....

yeni gördüm demonu vuralcımm..çok güzell..eline sesine sağlık...başarılarının devamını dilerimm

yeni gördüm demonu vuralcımm..çok güzell..eline sesine sağlık...başarılarının devamını dilerimm

teşekkürederim yaşar abim.. yeni demolara yarın başlıyorum artık.. sesim baya düzeldi.. elimde kalan demolar pek hoşuma gitmediği için yayınlamıyorum.. bu iyi olanların sonuncusu.. bide arabesk var onuda yayınlasammı diye kararsızım..

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri