• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Alınık Yamaha PSR A2000 V2Plus+Emo

chevalier_y

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Konu kapanabilir...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Alınık Yamaha PSR A2000 V2Plus+Emo

2900 tl ye yamaha a2000v2 pls verırım ıstersensen alet 1 aylık nakıt ensturman takası yapmam
0535 269 08 59

o fiyata kimse vermezki kardeşim,düz modelini anca alırsın. emo+plus verenin aklına tüküreyim :)

bir arkadaşım veriyor sahibinden com bursa ilanlarına bak 2500 nakit
a2000 v2plus ve emo usb . ben orgu gördüm çok temiz ucuza veriyor çünkü çalmasını bilmiyor bir yerden takasla almış bence kaçırma

bir arkadaşım veriyor sahibinden com bursa ilanlarına bak 2500 nakit
a2000 v2plus ve emo usb . ben orgu gördüm çok temiz ucuza veriyor çünkü çalmasını bilmiyor bir yerden takasla almış bence kaçırma

merhabalar üstad;
zannederim ki sizin dediğiniz orgu bir gün farkla kaçırdım...dün gece o ilanı gördüm; bugün aradım ve sabah sekiz itibariyle birinin geleceğini gelmezse bana döneceklerini söylediler...maalesef gelmiş ve alıp gitmişler:D...

merhabalar üstad;
zannederim ki sizin dediğiniz orgu bir gün farkla kaçırdım...dün gece o ilanı gördüm; bugün aradım ve sabah sekiz itibariyle birinin geleceğini gelmezse bana döneceklerini söylediler...maalesef gelmiş ve alıp gitmişler:D...

şansına küs böyle bir kek her zaman düşmüyor ilanlara kaç gündür ilan vermesini bile becerememişti hemen kapmışlar demek.bu arada illa çipli olmasına gerek yok emo usb li düz a2000 bulursanda kaçırma bu fiyata usb yi duyunca çipi sökesin geliyor:D ben o yüzden çipli almadım bence or700 çipi bitmiştir fakat can başar a2000 için emo usb gibi kaliteli bir çip yaparsa ben hemen taktırırım.

merhabalar üstad;

merhaba hocam elimde a2000 düz emo usb li bir buçuk aylık bir cihaz mevcut
tlf 0542 397 97 29 mehmet arayın görüşelim hayırlı günler