• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

(Alınık) Yamaha Psr A2000

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eren1973

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Arkadaşlar bu ilanı bir arkadaşımın isteği üzerine yazıyorum..Arkadaşım istanbul içi 2. el çok ama çok temiz yamaha a2000 aramaktadır..Satıcıların rakam abartısız olmak koşulu ile oktay1800@hotmail.com a mail atmaları önemle rica olunur...

(hertürlü fatura ,kutu vs.. aksesuarlar org ile beraberinde verilmelidir)

Cevap: (Alınık) Yamaha Psr A2000

arkadaşın baya akıllı bu şekilde satanlar baya ucuza satabilirler hemde alet daha yeni çıktı en pisi bile temizdir:)

a2000 eskidimi ki temizini ariyorsunuz alet daha yeni cikti piyasaya.komik

Org daha çok yeni. Alan zaten kurcalayarak alıyor. Şu an için ikinci ele düşeceğini pek sanmıyorum. Düşse de fiyat sıfır fiyatına yakın olacaktır. Ben alıp almamakta kararsızım.. Kısmet artık.

ben gördüm yaaaaa!! mağazada vardı hemde sıfır gibi sen alınca 2.el olucak zaten seni bekliyorlar satmak için kutusu falanda var. faturasınıda sana keserler fiyatı belli zaten almaya gittiğinde sana kıyakta yaparlar çay kahve falan içersin hemde beleşşşşşşşşş

arkadaşlar aslında durum şu.bende a2000 var..samimi olduğum bir arkadaşım aleti bende gördü ve denedi.çok çok hoşuna gitti alet.bukadar beğeneceğini tahmin etmiyordu.bundan dolayı a2000 almaya karar verdi.beklentisi fiatın biraz düşük olması

arkadaşımın a2000 e ayırmak istediği bütçe 2,800 - 3,000 arası

güzel kardeşim yorumlar için kızma sakın bunlar işin espirisi alet çıkalı bir ay oldu zaten sıfırını 3250 ye veriyorlar galiba. uçurum bir fark yok arada al sıfırını bak rahatına icabında taksit olanaklarıda var ama 2. elde nakit para vermek zorundasın

güzel kardeşim yorumlar için kızma sakın bunlar işin espirisi alet çıkalı bir ay oldu zaten sıfırını 3250 ye veriyorlar galiba. uçurum bir fark yok arada al sıfırını bak rahatına icabında taksit olanaklarıda var ama 2. elde nakit para vermek zorundasın

üstadım yorumlar benim için değerlidir asla kızmam;)

piyasada şuan a2000 yok..ana bayii olmak üzere birçok esnafı aradık ama bulamadık..sıfırı tahminimce 2400 tl olsa gerek..

prestij müzik antalyada var 3250 tl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...