• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Alkış sesi isteği

atilla01

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Klavye,Elektro Gitar,Bateri,Piyano
Arkadaşlar bi soru sordum 3 4 ay oldu hala ses yok.bakan çok ama tenezül edipte cevaplayan tek bir allahın kulu yok.hayret bişey valla nerde birlik.bumudur yani.

sorum şu tek alkış sesi istiyorum yani.tek bir tuş sesi.kmf mi oluyor samplemi bilmiyorum.arap kitle birlikte vurmak istiyorum.bendeki alkış sesleri batı tarzında arap kitlerdeki gibi değil.örneğin gem veya roland arap kitindeki gibi alkış sesini kastediyorum.1kb felan anca galiba.bunu nerden nasıl bulabilirm yardım ederseniz sevinirim.

pad kit arıyorum bide mümkünse

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Bu nasıl piyanist birliği anlamadım gitti.yokmu bi allahın kulu,yokmu bi yardı

Yeni görüyorum mesajınızı ama sitem etmenize gerek yoktu.
Vakti olan bu konuyu bilemeyebilir. Konuyu bileninde vakti olmayabilir.
Neyseki şu an 2 unsuru da taşıyorum.
Yapılacak işlem 1 Sound-2 REC-3 Import KMP
Daha sonra buradan çıkınız ve sound ta iken alkışları koyacagınız Drum kiti seciniz ve boş bir yere tekerlegi cevirerek yada numara girerek alkışı koyunuz.

Not: Alkış ram de en alta yüklenecek. Yani DK nın icinde ramdeki en sondaki numarayı sececeksiniz.

Bilmiyorsunuzdur diye bu şekilde anlattım.
Biliyorsanız da kusura bakmayın.

Ekli dosyalar

• alkis umutpa.rar
    103 KB · Görülen: 119
Cevap: Bu nasıl piyanist birliği anlamadım gitti.yokmu bi allahın kulu,yokmu bi yardı

.
Mesajı görüp bir hışımla girdim içeri, ancak umut@umut arkadaşımız gerekli cevabı ve yardımı sağlamış.

Eyvallah umut ve betermen kardeşim..ok sağolsun

pad kit arıyorum arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz.pad kitlerin mb düşürsek yani wawe ların.klavye okurmu

Yanlis hatirlamiyorsam,onu bir arkadas denedi olmadi sesler teneke gibi olmustu,intro ve ataklarda sikinti yaratti.

.
Mesajı görüp bir hışımla girdim içeri, ancak umut@umut arkadaşımız gerekli cevabı ve yardımı sağlamış.

o alkış hay heyy gibi banada lazım yamaha a1000 için pad banada banada banada banane )))))